Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
spokojnie za nagłośnienie możesz robić teraz:naughty: fajnie na tych flatach wygląda dobrze widze,że na dwa wiadra myjesz?:whistling:

:wink:

Tak myję po korekcie lakieru, ale i tak będę jeszcze korygował przed zimą :kox:

Opublikowano

Kriss cyknal bys jakies leszpe fotki jak masz zrobione te 16 w drzwiach z przodu?:naughty:

Opublikowano

autko obadane :decayed: ,cudo to autko a jeszcze te głośniki i wzmak :slina::shock3: dosłownie uszy mi wysiadły :polew: , powiem mocne te głośniki masz a jeszcze jak puści muzę do fulla to całe auto skacze między innymi tablica rejestracyjna , blacha z drzwiach i szyby czołowe nie wytrzymują

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj rezałem wskaźnik boosta :naughty:

da4f665f1b3494b9med.jpg

107b959320f6f424med.jpg

a16805f526ffbaefmed.jpg

9d27099784cf0c83med.jpg

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

14f60621c17fbaa2med.jpg

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 15:06 ----------

ef5b55e6c2bc3e9cmed.jpg

Opublikowano

dekory byś porezał:naughty:

no i ramka gajgerka na czarno:whistling:

Opublikowano
  • Autor
dekory byś porezał:naughty:

no i ramka gajgerka na czarno:whistling:

Gaigerka okleiłem carbonem na szybko bo mnie raził ten srebrny :decayed:

Za dekory wezmę się już niedługo :naughty:

Opublikowano

Za dekory wezmę się już niedługo :naughty:

jaki plan?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Za dekory wezmę się już niedługo :naughty:

jaki plan?:naughty:

Piaaaanooo :kox:

Opublikowano

:thumbup1:

Szkoda, że nie widziałem tego auta na żywo, w Ostrowcu Wlkp. się mineliśmy.

Widać, że mega zadbane.

Opublikowano
  • Autor

Aaa pochwalę się :whistling:

42225a5af4667d39med.jpg

Opublikowano

toś Ty nie miał gewinde?:shock3::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
toś Ty nie miał gewinde?:shock3::facepalm:

Haha jak to nie, przecież mam 61/61

Ale wpadło gewinde B16 :kox: sprężyny już się piaskują :naughty:

Opublikowano
:kox::shock3:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trochę mało profesjonalnie, ale jakiś punkt odniesienia jest :naughty:

Wynik powtarzalny, więc raczej zbliżony do prawdziwego ;)

beznbsptytu1420u_zps2a36d749.jpg

Opublikowano

nagrajcie jakis filmik z elastycznosci :wink:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

a tak apropo gdzie mozna taki wykres sprawic? :decayed: z checia zobacze ile ja mam :wink:

Opublikowano

Filmik jest :naughty:

A wykres... Logujesz auto na 3cim biegu, kanał 05 i 06 jedncześnie. Od 1500obr. pedał gazu w podłogę do około 4500 a później wysprzęglasz i kulasz się bez oporów i hamowania. Sprawdzasz ciśnienie atmosferyczne w kanale 010 o ile dobrze pamiętam i temp. powietrza. Sciągasz Kpower i wrzucasz tam te info z logami :decayed:

Opublikowano

czyli do Ciebie moge podjechac? :D

Opublikowano
czyli do Ciebie moge podjechac? :D
Jak będziesz w ZG to się zgadamy i zrobimy mini spota. Może na dwa czarne i jednego srebrnego :decayed:
Opublikowano

ok :naughty:

Opublikowano
Trochę mało profesjonalnie, ale jakiś punkt odniesienia jest :naughty:

Wynik powtarzalny, więc raczej zbliżony do prawdziwego ;)

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/beznbsptytu1420u_zps2a36d749.jpg

ważony czy waga z dowodu? :wink: Szkoda, że do 140 nie dobił :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.