Skocz do zawartości
IGNOROWANY

List motywacyjny-Górnik -pomoc


SylverStone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje napisać list motywacyjny,który złoże na kopalni.Kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać

W internecie pełno jest konkretnych stanowisk które dokumentuje sie jakimiś studiami,doświadczeniami itp

Jak napisać list na stanowisko z którym nie ma sie nic związanego przeszłościowo.

Pisząc: Zwracam sie z uprzejmą prośba o.....na jakie stanowisko?zwyczajnie górnik?pracownik fizyczny?jak to nazwać.Mam taki wzór listu ale on po napisaniu tego wstepu rozwija tylko jaki jestem:dyspozycyjny,punktualny itp kończąc że sprostam oczekiwaniom i powyższe informacje uzupełnie podczas bezpośredniej rozmowy.

Może ktoś składał papiery na kopalnie i dysponuje jakims wzorem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niewiem jak na sląsku ale w LW Bogdanka to jak jest oferta pracy to nazywa się robotnik pod ziemią i tutaj zależy gdzie jak mechanik to np. robotnik p/z w działe mechanicznym elektrycznym itd. Natomiast jako typowy górnik pracujący przy wydobyciu to robotnik p/z górnik lub w dziale górniczym.

Pismo kierujesz do Prezesa kopalni podając pełną nazwę kopalni czyli np. do Sz. P. Prezesa Zarządu LW. "Bogdanka" S.A.

piszesz dalej jak każdy list podając swoje wykształcenie, doświadczenie itd. oraz gdzie chciałbyś pracować tam na kopalni jako kto musi to być też niejako powiązane z Twoim wykształceniem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelaką pomoc

Tak naprawde nie wiem gdzie dokładnie chce...dla mnie górnik to górnik

Moje wykształcenie to Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych (średnie z maturą) lecz doświadczenia prawie żadnego bo ilez to sie można nauczyc w średniej.Z takim wykształceniem co mógłby robic taki Ja na dole??

Wczesniej pracowałem jako magazynier potem jako kierownik magazynu w firmie meblowej.Moge zrobic nawiązanie ale czy faktycznie w liscie to wypadało by napisac??Czy mozna nawiązujac do opcji kierownik magazynu zrobic powiazanie coś w stylu że umiejetnosc rozwiązywania problemów,hmm podejmowania waznych decyzji a także ewentualnie ponoszenia konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz składać te podanie? z takim wykształceniem i z zerowym doświadczeniem nie masz szans żeby załapać się do pracy w kopalni, no chyba że masz znajomości :rolleyes:

W tych czasach ludzie płacili po 10 tyś zł żeby móc zapiexxxlać pod ziemią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach ludzie płacili po 10 tyś zł żeby móc zapiexxxlać pod ziemią wallbash

heheh czyli 2 wypłaty w bogdance jak pracujesz dla bogdanki a nie jakiejś firmy która bogdanka wynajmuje.

Tak, bo taki koleś bez doświadczenia od razu dostanie tyle co gość z doświadczeniem w ścianie, na zabudowach czy też w przodku, sranie w banie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 miesiącach w bogdance miałem 4800zł, :tongue4:

Ciekawe na jakim stanowisku i z jakim stażem

Tu na śląsku pracują ludzie np. w Katowickim Holdingu w ścianie za 2500-3000 zł, nie ma kokosów

Ale Bogdanka ma ten jeden ogromny plus :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...