Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Logi do analizy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pacjent: A4 B5 Sedan 96'

Problem: Turbo dziura

Błędy:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

Logi :

000- http://imageshack.us/photo/my-images/171/000normal.png/

000 BS - http://imageshack.us/photo/my-images/851/000bs.png/

000 Dynamic - http://imageshack.us/photo/my-images/254/000dyn.png/

001- http://vw-passat.pl/vaglog/4320

001 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4321

003 - http://vw-passat.pl/vaglog/4323

003 BS - http://vw-passat.pl/vaglog/4322

003 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4324 - nie wiem czy dobry bo mam 2 :)

004 - http://vw-passat.pl/vaglog/4327

004 BS - http://vw-passat.pl/vaglog/4325

004 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4326

007 - http://vw-passat.pl/vaglog/4328

008 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4329

010 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4330

011 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4331

011 Dynamic - http://vw-passat.pl/vaglog/4332 - tak dla pewnosci

013 - http://vw-passat.pl/vaglog/4333

014 - http://vw-passat.pl/vaglog/4334

Jak coś źle to pisać ale mówię że 2 raz dopiero logi robię :P

Opublikowano
  • Autor

wlasnie juz tak raz mialem wczesniej z Duchem czyscilem to nie byly brudne tylko jakby kierownice sie zaciely podpilowalismy je zdeka papierem sciernym i ok bylo :P

Opublikowano
  • Autor

no ale ponad rok chodzilo i to nawet lepiej :) poczekam jeszcze co vuxhall i przemik maja do powiedzenia :P

Opublikowano

Jeżeli autko dobrze pali z rana do kąt wtrysku zostaw w spokoju.Najpierw wymocz łopatki w nafcie a potem papier ścierny a drobnej granulacji (wodny)

ja też już mam rok spokój po czyszczeniu

Opublikowano
  • Autor

up up

Opublikowano

no tak

-kąt wtrysku można by podciągnąć do 48st

-co do przeładowywania, faktycznie jak nie zacinają się łopatki to sprawdzić map sensor (czujnik ciśnienia doładowania).

a łopatki turbiny sprawdz czy się dobrze poruszają na teście elementów wykonawczych.

Opublikowano
  • Autor

piters nic nie czaje gdzie przemik albo vuxhall ;p

Opublikowano

Turbo sie zacina dlatego blad 575 jak wejdzie w awaryjny

519-to blad mapsensora jak turbo laduje poza skale map sensora,wtedy jest efekt ze auto idzie na sekunde staje i dalej idzie,albo sie wlaczy awaryjny,w zaleznosci od zapieczenia.Generalnie sprobuj pojezdzic dynamicznie,a jak tak bedzie trzeba turbo wyrywac znow.

Opublikowano
  • Autor

czyli vtg sie zacina a reszta jest ok ?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 09:32_________________________________________________halo?:P

Opublikowano

Sprezarka jest zawalona sadzą.

Bład czujnika moze sie pojawiac gdyz cisnienie wywala sie po za jego zakres i ECU interpretuje to jako bład.

Opublikowano
  • Autor

czyli czyscic?

Opublikowano

Sprezarka jest zawalona sadzą.

w swojej czarnej kuli to zobaczyłeś? tyle czasu ciupać takie logi i ciągle klepać jedno i to samo...w połowie przypadków blednie, vgt jak się przycina to wali 2570mbar i trzyma przynajmniej 200obr, tu jest chwilowy pik, banalny sposób, zdejmij zawleczkę na końcu sztangi, odkręć całkiem gruszkę od wspornika, wyjmij, złap palcem trzonek wychodzący z turbiny, ma chodzić luźno góra dół bez zacięć, jak coś wadzi turbo do czyszczenia a jak nic to rozejrzyj się za drugą gruszką na podmianę i zrób loga 011

Opublikowano

posluchaj ciahciah-a on wie o czym mowi

Opublikowano
  • Autor

log 11 2 razy wrzucilem w sobote zrobie jak mowisz ciechciach

Opublikowano

vgt jak się przycina to wali 2570mbar i trzyma przynajmniej 200obr

Dawno juz takich dyrdymałow nie czytałem na tym forum.... :)... teorie rodem z piaskownicy... ale zrob tak jak pisze Damian... on wie co mowi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.