Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z prawym kierunkowskazem


rychu111185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z prawym kierunkowskazem a mianowicie raz działa a raz nie działa. Np. gdy dłużej jeżdżę samochodem to potrafi kilka razy się zmienić, raz działa a raz nie, a gdy działa na koniec jazdy i odpalam na drugi dzień to już nie działa. Jeśli ktoś może mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z prawym kierunkowskazem a mianowicie raz działa a raz nie działa. Np. gdy dłużej jeżdżę samochodem to potrafi kilka razy się zmienić, raz działa a raz nie, a gdy działa na koniec jazdy i odpalam na drugi dzień to już nie działa. Jeśli ktoś może mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

..kolega miał podobny przypadek , okazało sie że moduł centralnej elektryki sie wywalił :confused4:

miał podobnie jak odpalał kierunek nie działał , pojeżdził troszke i zaczeło banglać (takjakby sie nagrzewało i było oki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, na pewno sprawdzę i napiszę czy o to chodziło :)

..możesz też zajrzeć do lampy i zobaczyć czy styki przy kierunku wyglądają oki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione:)

Blaszka w lampie miała wypaloną dziurę przez którą nie stykała się oprawka żarówki (nie wiem jak to się stało). Wygiąłem troszkę w bok blaszkę i teraz jest oki ale pewnie do czasu aż się znowu nie upali, tylko że wtedy trzeba będzie całą blaszkę z lampy wymienić a to już raczej nie takie hop siup:/

Dzięki wszystkim za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...