Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
spoko i tak skończy się*na dwulitrowym dieslu :decayed:

Bardzo sensowne podejście, potraktujesz to jako reset systemu, bo inaczej po swoim ex evo będziesz musiał głębiej sięgnąć do portfela :decayed:

Po evo to chybiony pomysł, relacje osiągi do ceny ciężko przebić, a potem się człowieku bujaj, bo nic równie grubo jadącego nie znajdziesz za tą kasę:wink:

Tak więc 2.0 tdi to ideał w tej sytuacji, kupisz młockarnie, po jakimś czasie zapomnisz o osiągach evo, będziesz twierdził, że tdi po programie jedzie jak wściekłe i od nowa zaczniesz czerpać radość z jazdy :decayed:

Chyba, żeś snob to se kup 911 :bag:

Opublikowano

kupisz 911 a potem cie objedzie nowy właściciel twojej X :D

Opublikowano
kupisz 911 a potem cie objedzie nowy właściciel twojej X :D

Oj chyba nie, Turbo 997 jest odrobinę wolniejsze od GTR'a Mk I a to dosyć wysokie progi :wink:

Opublikowano

szymeniu..ja tam widze 911, a nie 911 Turbo ... :)

911 carrera S czy 4S...tutaj bajkowe EVO będzie je łoic aż miło :)

z Turbo juz nie warjujmy... to "trochę" jednak lepiej niż EVO :)

Opublikowano
  • Autor

KmK dobre podsumowanie tego z czym teraz walczę :wink:

Nic mi się teraz nie podoba, a jak coś podoba to już duże pieniądze.. I to nawet nie pod kątem szybkości na prostej tylko prowadzenia.

Jeśli bym się zdecydował na 911 to tylko turbo - no ostatecznie GT2 RS :grin::grin::grin: ale na to to mnie nie stać :wink:

Z Porsche jeszcze jest ten problem, że pracownicy by zaraz podwyżkę chcieli :grin:

Zobaczymy co mi tam w głowie (i na koncie) się do stycznia narodzi..

Opublikowano
szymeniu..ja tam widze 911, a nie 911 Turbo ... :)

911 carrera S czy 4S...tutaj bajkowe EVO będzie je łoic aż miło :)

z Turbo juz nie warjujmy... to "trochę" jednak lepiej niż EVO :)

RS3 odpada - nie dam 200 tysi za A3 :decayed: dokładając 50 więcej można kupić 911 turbo - bez sensu :wink:

Nu,nu nie czytamy dokładnie postów :wink:

Opublikowano

:P

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Bajk kup sobie Boxtera... pracownicy nie będa chcieli podwyżki...

:D

Opublikowano
KmK dobre podsumowanie tego z czym teraz walczę :wink:

Nic mi się teraz nie podoba, a jak coś podoba to już duże pieniądze.. I to nawet nie pod kątem szybkości na prostej tylko prowadzenia.

Jeśli bym się zdecydował na 911 to tylko turbo - no ostatecznie GT2 RS :grin::grin::grin: ale na to to mnie nie stać :wink:

Z Porsche jeszcze jest ten problem, że pracownicy by zaraz podwyżkę chcieli :grin:

Zobaczymy co mi tam w głowie (i na koncie) się do stycznia narodzi..

No tak, to nieco utrudnia:wink:

Szymek strategicznie ten temat rozegrał, najpierw zamienił tdi na s6 a teraz kombi, ale z (bardzo) daleka jeden pies:decayed:

Zawsze możesz powiedzieć pracownikom, że zamieniłeś dużego Fiata na Garbusa:wink:

Bajk ja Ci radzę kup gtr'a, wszyscy pomyślą, że jakąś Kia'e nabyłeś i zrezygnują z premii świątecznych..:kox:

Opublikowano
  • Autor

GTR nie wchodzi w grę - jak posłuchałem opowieści o tym co dzieje się*ze skrzyniami to dziękuję.. Poza tym jeździłem i jakoś*mi nie przydało to auto do gustu.

Opublikowano

widze że się rozkręcamy :grin:

zaczyna się jak u nosba kiedyś z wyborem koloru dla białasa:doh:

dodam do ulubionych żeby Was poczytać dziewczynki :grin:

Opublikowano
widze że się rozkręcamy :grin:

zaczyna się jak u nosba kiedyś z wyborem koloru dla białasa:doh:

dodam do ulubionych żeby Was poczytać dziewczynki :grin:

Mam gest, lekką ręką wydam czyjeś 200k zł:wink:

Opublikowano

mój brat we wtorek kupił 400-konne EVO IX.. petarda jak dla mnie :naughty:

Opublikowano
mój brat we wtorek kupił 400-konne EVO IX.. petarda jak dla mnie :naughty:

Jak brać to tylko VII ewentualnie VIII i odchudzać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
mój brat we wtorek kupił 400-konne EVO IX.. petarda jak dla mnie :naughty:

Jak brać to tylko VII ewentualnie VIII i odchudzać :decayed:

Hornet - muszę to napisać, ale widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz :wink:

Silnik w IX ma MIVEC, którego wcześniejsze evolucje nie mają - uwierz mi on pomaga :wink:

Buda w VII/VIII/IX jest taka sama, więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby wybierać VII/VIII mając do wyboru również IX.

Seryjnie wiadomo IX będzie cięższa trochę, ale jeśli auto ma iść*do odchudzania to nie widzę zasadności wyboru VII/VIII.

X to wiadomo - inna liga :decayed:

Opublikowano

Dla mnie osobiście jedyne sensowne to VI. Klasyk gatunku:whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mamy styczeń…:)

Opublikowano

no a bajku co kupił zamiast auta X ? :)

Opublikowano
  • Autor

ciągle szukam i nie wygląda to dobrze :kwasny:

Opublikowano

A może Merc C63AMG?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.