Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach i rozmyślaniu podjąłem decyzję o zakupie kolejnego X'a - znowu białe :decayed:

Jednak X'a w garażu być*musi :decayed:

Produkcja 2014 - dopłynie niestety do kraju dopiero w kwietniu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na h.. zrobiłeś deal'a ze starym ?? :facepalm::doh::decayed::wink: tak tak wiem biedny bogatego nie zrozumie ...:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na h.. zrobiłeś deal'a ze starym ?? :facepalm::doh::decayed::wink: tak tak wiem biedny bogatego nie zrozumie ...:decayed::wink:

Starego sprzedałem w takiej cenie, że na nowego z 2013 by mi starczyło teraz :wink: gwarancja dobra sprawa :decayed:

Założenie było takie, aby pojeździć czymś*innym, ale jednak nie ma lepiej mi leżącego samochodu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

też GSR? setup robisz ten sam czy idziesz w Strokera? :)

GSR. Za wcześnie, aby o tym mówić :wink: Auto raczej bardziej w celach kolekcjonerskich chciałbym zostawić - w końcu to ostatnie EVO ma być + będzie to jedno z ostatnich jakie zostaną*wyprodukowane :wink: Tego już chyba nie sprzedam prędko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X kolekcjonersko ? :decayed: No czegoś takiego jeszcze nie słyszałem :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - fajne auto, ale tak jak pisałem wcześniej chcę AWD. Poza tym mam jakieś*zboczenie na punkcie białej dziesiątki - po sprzedaży jak pojechałem na Barbórkę to już wiedziałem, że co jak co, ale biała dycha być musi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - fajne auto, ale tak jak pisałem wcześniej chcę AWD. Poza tym mam jakieś*zboczenie na punkcie białej dziesiątki - po sprzedaży jak pojechałem na Barbórkę to już wiedziałem, że co jak co, ale biała dycha być musi :grin:

zwyczajnie chciałeś jak widać sprawdzić czy to prawdziwa miłość:decayed:

Jak kolekcjonersko to musisz dywan położyć w garażu i w słoneczne dni tylko cruzować, o upalaniu zapomnieć:wink:

No i młockarnie na dni deszczowe mieć pod ręką bo przy polskim klimacie to inaczej musiałbyś zainwestować w kartę autobusową, aby X nie poniewierać:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - fajne auto, ale tak jak pisałem wcześniej chcę AWD. Poza tym mam jakieś*zboczenie na punkcie białej dziesiątki - po sprzedaży jak pojechałem na Barbórkę to już wiedziałem, że co jak co, ale biała dycha być musi :grin:

zwyczajnie chciałeś jak widać sprawdzić czy to prawdziwa miłość:decayed:

na to wygląda :decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

jak evo w porównaniu do tego:
????

straszne baty by dostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5 - 100

11.2 - 200

18.2 - 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem zwyklym stoperem więc moga byc roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazałem kiedyś zakup R i robienie na około 420 KM, z tego co uzyskłem informację w kilku miejscach to 2.0 TFSI bez kucizny to około 360-370 KM... potem już TwinScroll i kucizna.

Jeslii chodzi o zderzenia mocy to EVo X manual 400 koni klepie 400 konnego Golfa R w manualu (manual vs manual).. a te z klepie z rolki klepie Scirocco 2.0 TFSI co ma około 370KM :) (masa FWD robi swoje)

Co do czasów to trzeba bajka zapytac, bo jeśli dobrze pamiętam w Evo X o mocy 400koni to 100-200 to około 9 sekund.

Przy EVO trzeba zaznaczyć kilka droboazgów - mnóstwo fajnych setupów na 2.3 - 2.4 litra (Stroker) oraz dużo lepsze prowadzenie niż Golf R, Scirocco R oraz Audi S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...