Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spadający hamulec..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: i proszę o pomoc bo nie znalazłem na forum dokładniejszej odpowiedzi na to pytanie.. a mianowicie gdy wcisne lekko hamulec to zaczyna powoli opadac i gdy stoje to musze go odpuscic i ponownie wcisnac zeby sie podniosl. Hamulce wszystkie odpowietrzylem, pompa hamulcowa jest nowa dzisiaj wlozona, brak wycieków :confused4:

Opublikowano

Witam

Dołączę się do pytania. Od roku ma to samo. Moje auto hamuje ok. U mnie pedał opada bardzo wolno - mocno trzeba go wcisnąć.

dodam, iż u mnie problem nasila się wraz z mrozem. Również myślałem, że to pompa (nie wymieniałem)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Skoro wymieniłeś pompę to został ci już tylko blok ABS-u :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tylko że nie mogę sie polaczyc komputerem z blokiem zeby zrobic odpowiednie procedury odpowietrzajace :/ wiec metoda inna: śliska nawierzchnia i hamulec do dechy zeby sie wlaczal ABS ale odpowietrzylem po raz kolejny i nic. Napiszcie czy jest jakies inne rozwiazanie na odpowietrzenie pompy ABSu

Opublikowano

Też to mam po wymianie pompy na nową. Dzisiaj zaprowadziłem na poprawki odpowietrzenia. Dam Ci znać jak odbiorę.

Opublikowano

Tylko że nie mogę sie polaczyc komputerem z blokiem zeby zrobic odpowiednie procedury odpowietrzajace :/ wiec metoda inna: śliska nawierzchnia i hamulec do dechy zeby sie wlaczal ABS ale odpowietrzylem po raz kolejny i nic. Napiszcie czy jest jakies inne rozwiazanie na odpowietrzenie pompy ABSu

w tym aucie nie uruchomisz procedury odpowietrzenia VAG-iem układu ABS

wpadajacy hamulec to normalny objaw

Opublikowano

Dzięki Tomku za poświęcony czas i tłumaczenie jak odpowietrzyć układ ale odprowadziłem na poprawki tam gdzie wymieniali mi płyn i wytłumaczyłem im tak jak Ty mówiłeś. Zobaczymy co zrobią, pojechałem z kumplem jego b6 dla porównania żęby zobaczyli. U niego jest twardy i łapie do góry u mnie zjeżdża na dół hamulec oczywiście :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Odpowietrzałem i odpowietrzalem i zadnych babelkow z powietrzem nie ma :/ czytałem ze moze to byc uszkodzony sterownik ABS

Opublikowano

Odpowietrzałem i odpowietrzalem i zadnych babelkow z powietrzem nie ma :/ czytałem ze moze to byc uszkodzony sterownik ABS

A jak odpowietrzasz ABS??

Opublikowano
  • Autor

Z wlaczonym zaplonem. Dzisiaj jeszcze raz odpowietrzalem i sloiczek czrnego plynu poplynal od strony kola kierowcy. Wszystkie 3 pozostale kola czysciutki plyn ale hamulec dalej sie nie zmienil wiec ja juz nie wiem co moze byc. Pompa hamulcowa nowa, odpowietrzony zero wyciekow... wiec moze to jednak ta pompa abs.. sa tam jakies zaworki ktore mogly puscic? czy moze to wina sterownika?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Z wlaczonym zaplonem. Dzisiaj jeszcze raz odpowietrzalem i sloiczek czrnego plynu poplynal od strony kola kierowcy. Wszystkie 3 pozostale kola czysciutki plyn ale hamulec dalej sie nie zmienil wiec ja juz nie wiem co moze byc. Pompa hamulcowa nowa, odpowietrzony zero wyciekow... wiec moze to jednak ta pompa abs.. sa tam jakies zaworki ktore mogly puscic? czy moze to wina sterownika?

kolego w B5 nie odpowietrzysz pompy ABS-u przepompowując płyn przez zacisk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.