Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

R7 to cygan z krwi i kości [emoji14]olew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho :D

ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec

ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi :grin:
Gwarancja do bramy:decayed: Jeszcze nie padła żadna z tych co sprzedałem:wink:

Tapnięte z SGS5

Masz szczęście :baseball: ze dużo nie jżdże to może długo pożyją... :wink:

Opublikowano

Jedyna możliwość ze auto nie odpali to wiesz jaka jest:decayed:

Tapnięte z SGS5

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jedyna możliwość ze auto nie odpali to wiesz jaka jest:decayed:

Tapnięte z SGS5

Oleju mi raczej nie zabraknie :polew::polew::polew::polew:

Wujki i Ciotki które taborety zostawić dla siebie?:

Te : czy Te:

Y6y4vD.jpgW4el42.jpg

Poradźcie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Te :grin::grin::grin:

off course że s-line :wink:

Wladi jak sie robi ankiete ? :P Ty miałeś kiedys....

Opublikowano

ja bym wsadził TE pierwsze co kupiłeś ostatnio na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja bym wsadził TE pierwsze co kupiłeś ostatnio na forum :decayed:?

Józek i tak docelowo sliny bedą na tym samym wypasie co te skórzane :wink:

Pytam o samą praktycznosć materiału i wygląd...? wiec które? :decayed:

Opublikowano

ja uwielbiam pod d*pą skórę :decayed: lepiej wyglądają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja uwielbiam pod d*pą skórę :decayed: lepiej wyglądają :decayed:

Pier... Hrabia :grin:

narazie wynik 2:2

Opublikowano

Te, tzn. S-line :wink4::decayed:

Opublikowano

S-line :wink:

Opublikowano

te :decayed:

nr 2 ;)

Opublikowano
  • Autor

To wygrywają Te

S-liny 5:2 :hi:

Pół skóry Sline z full elektryką , pakietem schowków i pamiecią , grzany przód i tył :P

Opublikowano

no i git ;) w pełnych skórach w lecie torebka by ci się kleiła do stołków :grin:

Opublikowano
  • Autor

Troszeczku mi sie plany popaprały :facepalm: i chyba skórki zostaną a sliny bedą do opchniecia :cry: :cry:

Opublikowano

Ja bym wsadził Te "oczywiście S-line" ,gruba furka :slina:

Opublikowano

Sline oczywiscie.

Opublikowano
  • Autor

Sline oczywiscie.

Tez bym chciał s-liny ale stelaz elektrycznych siedzen z b6 nie pasuje do b7 :facepalm: :facepalm:

A takie S-liny w pół skórze full elektryk z pamiecią i grzaniem to jest moje marzenie :drool3:

Edytowane przez Bielun22

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

fajnie doinwestowane B6 :) jedna z lepszych w sedanie :thumbup1: co dalej rezasz?

Opublikowano
  • Autor

W najblizszym czasie ...czyli na urlopie :

1. siedzienia full elektryczne z pamiecia :lol::kox:

2. servotronic :D

3. moze ledy w lusterkach z a6 c6 :decayed:

4. moze listwy drzwi s4 :P

5. składanie luster z pilota

I pewnie jeszcze kilka rzeczy o których zapomniałem ze kupiłem :decayed: No i oczywiscie mały serwis

Dziekuje za dobre słowo.... :hi:

Opublikowano

siemka piekne auto ;) jak zrobiles ze na czerwonym kompe masz meni? idzie to jakos zakodowac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.