Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, zostałem szczęśliwym posiadaczem lamp po II lifcie, póki nie mam sprysków nie chce wrzucać w nie HIDA, moje pytanie brzmi, jak wygląda i jak święca w/w żaróweczki?

Pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak reszta zwykłych żarówek :gwizdanie: nie oczekuj cudów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej dozbierać i kupić HID + spryski, jak sie reza zderzak do takich sprysków?

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i2059287914.html

@offtopic

@Kowi87 masz ścieme lamp(jesli tak to czym przyciemniałeś, jaka widocznośc i co na to niebiescy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowiemu robił bixy kolega z forum...

A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... :good:

A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowiemu robił bixy kolega z forum...

A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... :good:

A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon :decayed:

dokładnie dlatego hid 4300K i jest :good: oczywiście pozycyjne led
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID na początek to najlepszy wybór. Zarówki tak jak pisza koledzy pieniadze wyrzucone w błoto. U mnie trafiły w halogeny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?

porządniejsze hidy kosztują po 300zł, ale nie masz pewnosci czy to nie to samo co reszta tylko z nawinięta marżą, jezdze od 4 lat na hidach i nie narzekam, żarnik 20zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej a4 mialem hidy. Własnie tak jak Ty chcialem "porządniejsze" :przebiegly: Wydałem 700pln (w roku 2007 bylo wiecej warte niz 700 dzis :decayed: )

No i dooopa, przede wszystkim koszmarnie siały po radiu i bardzo szybko pojawił się problem przy uruchamianiu: syczały przetwornice a światło było niebiesko - fioletowe. Dopiero jak się

całość rozgrzała wracało do normy czyli białego światła (4300 kelvinów). Pojeździłem z tym jakiś rok, było coraz gorzej i tym razem kupiłem coś z baardzo średniej półki cenowej: 210pln, barwa 5000K

płaskie przetwornice. I było o wiele lepiej. Stabilne białe światło, minimalne zakłócenia - dało się wreszcie normalnie Antyradia posłuchać. Wniosek jest jeden: wszystko to takie samo chińskie badziewie, cena nie świadczy o jakości. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie przetwornice z xenonowe.pl i żarnik D2S za 20zł z alegro, cb podłaczone na stałe żadnych zakłóceń :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie :)

kup przetwornice z fajkami od avensisa producent koito do tego wypadalo by kupic zarniki d4s :good: ale nie wiem czy ci wejda w H7 gniazda, wiec zostaje zakupic przetwornice koito i hidowe zarowki moze to jakos bedzie dzialac, chociaz nie koniecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...