Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem, zostałem szczęśliwym posiadaczem lamp po II lifcie, póki nie mam sprysków nie chce wrzucać w nie HIDA, moje pytanie brzmi, jak wygląda i jak święca w/w żaróweczki?

Pozdro :kox:

Opublikowano

tak jak reszta zwykłych żarówek :gwizdanie: nie oczekuj cudów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czyli lepiej dozbierać i kupić HID + spryski, jak sie reza zderzak do takich sprysków?

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i2059287914.html

@offtopic

@Kowi87 masz ścieme lamp(jesli tak to czym przyciemniałeś, jaka widocznośc i co na to niebiescy)?

Opublikowano

Kowiemu robił bixy kolega z forum...

A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... :good:

A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon :decayed:

Opublikowano

miałem te philipsy, kasa wyrzucona w błoto :thumbdown:

Opublikowano

Kowiemu robił bixy kolega z forum...

A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... :good:

A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon :decayed:

dokładnie dlatego hid 4300K i jest :good: oczywiście pozycyjne led
Opublikowano

HID na początek to najlepszy wybór. Zarówki tak jak pisza koledzy pieniadze wyrzucone w błoto. U mnie trafiły w halogeny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?

Opublikowano

allegro.pl ebay.pl -zobacz i porównaj :gwizdanie:

Opublikowano

Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?

porządniejsze hidy kosztują po 300zł, ale nie masz pewnosci czy to nie to samo co reszta tylko z nawinięta marżą, jezdze od 4 lat na hidach i nie narzekam, żarnik 20zł :decayed:

Opublikowano

W poprzedniej a4 mialem hidy. Własnie tak jak Ty chcialem "porządniejsze" :przebiegly: Wydałem 700pln (w roku 2007 bylo wiecej warte niz 700 dzis :decayed: )

No i dooopa, przede wszystkim koszmarnie siały po radiu i bardzo szybko pojawił się problem przy uruchamianiu: syczały przetwornice a światło było niebiesko - fioletowe. Dopiero jak się

całość rozgrzała wracało do normy czyli białego światła (4300 kelvinów). Pojeździłem z tym jakiś rok, było coraz gorzej i tym razem kupiłem coś z baardzo średniej półki cenowej: 210pln, barwa 5000K

płaskie przetwornice. I było o wiele lepiej. Stabilne białe światło, minimalne zakłócenia - dało się wreszcie normalnie Antyradia posłuchać. Wniosek jest jeden: wszystko to takie samo chińskie badziewie, cena nie świadczy o jakości. :decayed:

Opublikowano

ja mam obecnie przetwornice z xenonowe.pl i żarnik D2S za 20zł z alegro, cb podłaczone na stałe żadnych zakłóceń :hi:

Opublikowano
  • Autor

dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie :)

Opublikowano

dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie :)

kup przetwornice z fajkami od avensisa producent koito do tego wypadalo by kupic zarniki d4s :good: ale nie wiem czy ci wejda w H7 gniazda, wiec zostaje zakupic przetwornice koito i hidowe zarowki moze to jakos bedzie dzialac, chociaz nie koniecznie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.