Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

kurna,zrobiłem przez ostatnie 2 tyg. 5 tysi km. a 6 km od chaty pizłem sarnę... :wallbash: no to z rozwalonym zderzakiem się godzi pokazać na zlocie?

A sarna zabita...na śmierć,hehe

Swoją drogą ,zastanawiam się ,czy nie kupić innego zderzaka,bo mało,że popękany,to wszystkie kratki z dołu poszły się jebać.A najgorsze,że ramka forumowa też.f*ck! Jakby kto miał ,to piszta tu

wiec mozemy liczyc na grillowana dziczyzne na spocie ? :decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rychu, ja zakupilem o jedna wiecej ramke wlasnie gdyby cos takiego sie komus przytrafilo, tylko niestety musisz poczekac do polowy czerwca az sie zjawie :wink:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

A skoro mowa o zderzakach :decayed:

seiko, kiedy wymieniasz na Eske?:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu, ja zakupilem o jedna wiecej ramke wlasnie gdyby cos takiego sie komus przytrafilo, tylko niestety musisz poczekac do polowy czerwca az sie zjawie :wink:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

A skoro mowa o zderzakach :decayed:

seiko, kiedy wymieniasz na Eske?:banan:

niestety nie w tym roku :kwasny: na razie budzet glownie idzie w mechanike :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuutfa, tak sie przymierzam do lakierki, bo audiola dostała niezły wpiernicz w pracy.

Chociaż z drugiej strony zastanawiam sie czy nie rzezać gwintu, fmic, wydechu i wirusa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuutfa, tak sie przymierzam do lakierki, bo audiola dostała niezły wpiernicz w pracy.

Chociaż z drugiej strony zastanawiam sie czy nie rzezać gwintu, fmic, wydechu i wirusa :kwasny:

ja wlasnie czekam na gwint :wink: a i drobne malowanko tez bedzie bedzie :decayed: teraz szukam kogos kto poleruje fele w przystepnej cenie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kauflandem w wejherowie widziany zielony avant b5 z tabliczkami i szybkami przyciemnianymi novwy to ty byłeś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie novy ślepoto mijałem Cię jak wyjeżdżałeś spod Intermarche w Pucku rano około 6.30 machałem ale nie wiem czy zauważyłeś:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chłopaki wszystko się zgadza moja furka, tylko moja kobieta zabrała mi samochód :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie będzie :decayed:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

ale za cztery spoty wpadne się przywitać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda super na spota :decayed: cos czuje w kosciach ze bedzie udany spocik i w koncu dzienne fotki ustrzelimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze wszyscy odpadli :kwasny: pogoda dopisala a tu lipa. Nic dojem fryty i zwijam sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem do 18'15 i sobie dałem spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie zdążyłem.O 17.30 jestem w domu z roboty.Zanim się ogarnę i zjem coś,to już pozamiatane.Kurde,coś mi się zdaje,że 18.00 to niespecjalnie najlepsza godzina.Może to jest powodem niskiej,żeby nie powiedzieć zerowej frekwencji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...