Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jednak przedni czujnik samopoziomu "dead" teraz trzeba szukac :( tak wiec tomek jak mozesz to zerknij w "magazyn" :)

Byłeś u kolegi w Mrzezinie na warsztacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co kaman z ta nocna jazda? Ktos o tym myslal? Czytalem cos na spotach koscierzyny chyba, to sobota i wieczor wiec moze jeszcze przed wyjazdem bym sie wybral bo w srode juz uciekam na dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się zastanawiam bo może warto podjechać i oblukać co tam się będzie działo...to taki zlot organizowany przez 3M i z Elbląga jedzie ekipa do Gdańska a potem w umówione miejsce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ciekawie, czytalem ze ostatnio niby 200 aut bylo. Tylko te informacje jakies szczatkowe, pisalo ze z elblaga jada do 3M i tu gdzies,ktos ich odbiera i prowadzi? Troche maslo maslane. Ja tam bym sie przejechal zobaczyl cos ciekawego :) pozniej dluugo samochodow nie zobacze :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co kaman z ta nocna jazda? Ktos o tym myslal? Czytalem cos na spotach koscierzyny chyba, to sobota i wieczor wiec moze jeszcze przed wyjazdem bym sie wybral bo w srode juz uciekam na dluzej.

Chodzi o to zeby pojezdzic, w Oslo tez smigamy, troche mniejsza ekipa ale zajawka spoko. Ktos rzuca jakies fajne miejsce i jazda, i tak z punktu do punktu.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do końca tak jak mówisz Endrju bo jest wyznaczony plac gdzie mają się ustawiać auta...w środku będą z Car Audio:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chłopaki też tak myślałem sobie o tej jeździe nocnej ale nie mogę sobie tego ogarnąć aby ok 200 czy więcej aut w ciągu po mięście śmigało jak ze światłami i polizei. Przecież ten korowód będzie się ciągnąć z jakieś dobry kilometr, nie realne dla mnie.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Bylem ale cos nie moglem znalezc :mad: kolega Łepski pomogl :D

byłem dziś u kolegi Olka w jego warsztacie w Mrzezinie, fakt jest ciężko trafić albo nie zapamiętałem jak tłumaczył że to ul. Sosnowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli bardziej taki street meet. Postac przy autach i pogadac niz jezdzic bez celu.

Novwy, norwedzy tutaj tez sie spotykaja po 200, nawet 300 aut, sa przejazdy, policja fakt faktem sie interesuje, ale nic nielegalnego przeciez sie nie dzieje. A to ze grupa sie rozdzieli to przeciez nic, z gory jest ustalane dokad przejazd.:wink:

A tak btw, jak oceniasz robote tego mechaniora w mrzezinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...