Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na chwile będę

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Dzięki Panowie za spota...Bartek miło było poznać:hi:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zapomniałem napisać.... Bartek kolorek miażdży suty jak zrobisz zewnętrzny s-line to...:slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, novwy i Bartek no i Maciek z Vaga przyjechał A6 na airze....ro***bała mój system:slina::slina::kox:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

abe4eze7.jpg

nu9uruzy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, novwy i Bartek no i Maciek z Vaga przyjechał A6 na airze....ro***bała mój system:slina::slina::kox:

:decayed:

Kuźwa, a ja walczę z zawiechą. Wczoraj byłem w TOSie na szarpakach i kuźwa znowu nic!:facepalm: Załamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi i novwy bardzo miło było poznać :hi:wladi dzięki za miłe słowa ale lakier wymaga jeszcze dużo pracy aby dojść do dobrego stanu , hmmm gdyby nie to o czym wam mówiłem to pakiet S już by był na aucie i nawet zostało by nawet na jakąś 1 szt. 19 :naughty:

Co do Maćka to jak go znam to i tak tył usiądzie niżej tak aby błotnik był pomiędzy rantem a felgą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi i novwy bardzo miło było poznać :hi:wladi dzięki za miłe słowa ale lakier wymaga jeszcze dużo pracy aby dojść do dobrego stanu , hmmm gdyby nie to o czym wam mówiłem to pakiet S już by był na aucie i nawet zostało by nawet na jakąś 1 szt. 19 :naughty:

Co do Maćka to jak go znam to i tak tył usiądzie niżej tak aby błotnik był pomiędzy rantem a felgą :naughty:

Wiem wiem, Maćka też znam dosyć długo i wiem jaki z niego warjat:decayed: docelowo to auto miało być moje ale plany się pozmieniały i wyszło A4 ale może i dobrze bo On dalej pracuje przy swoim projekcie a ja realizuję swój:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek i tak ten kolorek jest THE BEST (zaraz po moim :D) powodzenia w planach. Tomus nie ma opcji robiłem dwie godz wywalenie EGR że zmiana kolektora zmarłemu jak cholera, no chyba że u Ciebie jest cieplej niż 10 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo novwy pomożesz mi jak będę wywalał swojego:decayed:

Spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...