Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3


Łaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

A wiedz wkoncu spełniło sie moje marzenie. Jest to AFN z 97 roku. naped quattro, climatronik,tempomat, elektryka szyb 2x lusterka itp co jest. Głownie chodziło mi o zdrowy silnik, napedy oraz 100% bezwypadkowość. Spełniła to w 99% widac ze kiedys miałą lekka stłuczke ale nic nie jest naruszone;] W pracy wygrzebałem jej cała przeszłosc i wszytsko sie zgadza. Jest pare elementow ktore mozna jej przyznac ale jak za ta kase ktora dysponowałem dokonałem znakomitego zakupu. Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi

Sorry za nie poprawne zdjecia:P

00bd5b5068fd8204.jpeg 9e7f399544a975a5.jpeg ba4b6b02cbc5dfa5.jpeg

cff2019187212b3b.jpeg

1cbbf0507056683em.jpeg 22784a683db5633fm.jpeg e0026aabc6bea163m.jpeg 31afe4241f4df6d9m.jpeg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna , gratki dobrego wyboru :):quattro: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wyboru! Quattro marzenie wielu :gwizdanie:

Jak wprowadzisz jakieś mody to wrzuć foty :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody beda ale tylko i wyłacznie mechaniczne. Dziś kupiłem rozrzad olej motul wselkie filtry no i jeszcez go zarejestrować. Za jakis czas wtryski 216 i hybrydowe turbo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaszczu jak zaczniesz kombinowac w mechanice to i kola z felgami wymienisz.. :decayed:

Auto piekne.. i widze ze fajnie wyposazone.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaszczu jak zaczniesz kombinowac w mechanice to i kola z felgami wymienisz.. :decayed:

Auto piekne.. i widze ze fajnie wyposazone.. :th:

auto dobrze wyposazone i w dobrym stanie:-) Jednak jest troszke do roboty bo nie ma nic bez wad. W przyszłym tygodniu wymienial rozrzad(powinien być wymieniony 20 tysi temu :wallbash:), olej. Turbo mam do czyszczenia, VNT jest zaciete i cały czas ładuje opor a co za tym idzie kat na śmieci. Powiem Ci ze 4naped bajka:-) 3 tysie obrotow sprzegło i leci jak z procy :cool: A zawsze co mi sie marzyło to 3 ramienna kierownica:-) bajka. Ogbolie lekko blacharke musze ruszyć(prog wgnieciony itp), listwe na prawej stronie wymienic bo jest połamana, ta co idzie przez prog na drzi pasazera i tylnia. wkurza mnie to ze musze wywalic cały przod zeby rozrzad wymienic. przynajmniej lepiej to sobie spasuje :) . Reasumujac jestem zadowolony z zakupu, nie spodziewałem sie ze bede miał takiego wypasa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaszczu jak zaczniesz kombinowac w mechanice to i kola z felgami wymienisz.. :decayed:

Auto piekne.. i widze ze fajnie wyposazone.. :th:

auto dobrze wyposazone i w dobrym stanie:-) Jednak jest troszke do roboty bo nie ma nic bez wad. W przyszłym tygodniu wymienial rozrzad(powinien być wymieniony 20 tysi temu :wallbash:), olej. Turbo mam do czyszczenia, VNT jest zaciete i cały czas ładuje opor a co za tym idzie kat na śmieci. Powiem Ci ze 4naped bajka:-) 3 tysie obrotow sprzegło i leci jak z procy :cool: A zawsze co mi sie marzyło to 3 ramienna kierownica:-) bajka. Ogbolie lekko blacharke musze ruszyć(prog wgnieciony itp), listwe na prawej stronie wymienic bo jest połamana, ta co idzie przez prog na drzi pasazera i tylnia. wkurza mnie to ze musze wywalic cały przod zeby rozrzad wymienic. przynajmniej lepiej to sobie spasuje :) . Reasumujac jestem zadowolony z zakupu, nie spodziewałem sie ze bede miał takiego wypasa:-) . A co do felg to narazie nie ruszam. Opony sa w dobrym stanie :) zimowki tez do nich mam(pan roztawił 2 letnie zimy i chciał nowe :>). ogolnie to mi sie marza R17(słoneczka) ale drogie jak cholera. Zobaczymy. Pierw rejestracja, ubezpieczenie na mnie :kwasny: no i w przyszłu weekend wymiana podstawowych rzeczy. A na nastepny miesiac mysle ze kupie wtryski :> Ale nic nie mowie bo to jescze troszke czasu. pozdrawiam jutro zrobie wiecej fotek z aparatu i pokaze ja w całej okazałosci plus pare minusow(11 lat, rormalne).PozdrOOOO

Silnik i napęd bardzo dobry wybór :th: :th: planowane mody jak najbardziej na plus, Fmic , by sie przydał również.

Z opcji stylistycznych zmieniłbym jeszcze lampki na soczewki valeo, lekka gleba i felgi np 17 ". Gratuluje zakupu i miłego śmigania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j< fimc tez bedzie. Mam do wziecia taki z 1 metr długosci i 12 cm szerokości. Ale z tego co widze to moj jest w idealnym stanie, byc moze kiedys wymieniany. Zadnej wgniotki od kamieni. No nie wiem, co najwyzej bedzie troszke puchł :tongue4: Lampki tez beda.Chcial bym orginały. A właśnie ori pamlki to sa firmu Valeo czy jakiejs innej. I wogole jak sie sprawuja te Valeo? Hmm gleba nie wiem. Wole sobie śmigać bez obawy o jakieś przychaczenie i meć dłuzej sprawne zawieszenie. Felgi to tez za jakiś dłuzszy czas. A teraz wstawie fotki z dzisiejszego dnia, zeby pokazać go w całej okazałości.

dsc01163km0.th.jpgdsc01164th4.th.jpg dsc01165gd7.th.jpgdsc01166yc7.th.jpgdsc01167yq2.th.jpgdsc01168ck1.th.jpgdsc01169fs3.th.jpgdsc01170gt4.th.jpgdsc01171ao3.th.jpgdsc01172jp9.th.jpgdsc01173rp3.th.jpgdsc01174uq2.th.jpgdsc01175xs3.th.jpgdsc01176yx4.th.jpgdsc01177nj6.th.jpgdsc01178bq4.th.jpgdsc01179uo1.th.jpgdsc01180tg9.th.jpgdsc01181eq0.th.jpgdsc01183nq1.th.jpg dsc01184kv2.th.jpg

Powiedzcie mi co to za przycisk. Jest na lewym słupku koło fotera kierowcy :mysli: Za licho nie wiem co to jest. No i jak widac na fotkach, zderzak przerysowany, wkład lusterka do wymiany, listwa progowa prawej strony, lekko wgnieciony prog. Ale i tak jestem zadowolony w 100% :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk na lewym środkowym słupku jest od wyłączania ultradźwięków w kabinie. Jakbyś chciał zostawić psa w kabinie. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemeso no no juz wiem baskecior juz mi podpowiedział :) ale spoko dzieki za odzew :) no wtryski juz ogladałem. po zrobieniu wszytskiego z rejestracja zbieram na wtryski :cool: Hehe jak dzis patrzyłem w pracy ile za nowego torsena i ile za skrzynie to sie złapałem za głowe :tongue4: torsen 7600zl a skrzynia 12500zl chore pieniadze :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no chyba kulczyk lekko przesadził :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halskii dzieki dzieki :) To mamy jakies klony :> Jeszcze nie miałęm okazji jechac na tempomacie, ale napewno umila podroz. Ta kiero to zawsze mi sie podobała i ciesze sie ze taka mam. Autko troszke tam do malych poprawek ale co tam 11 lat samochod to ja sie wogole nie dziwie :tongue4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 12:55 _________________________________________________Wkoncu coś się ruszyło. Dziś odebrałem dowód. Pewnie jutro albo po jutrze ubezpieczenie. Rozrząd, olej, filtry i nareszcie auto bedzie na chodzie:-) .Ale przejechałem sie kawałem i powiem ze nie dość ze bardzo komfortowy to strasznie czuły układ kierowniczy a zarazem bardzo precuzujny:-) normalnie gabinecik:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dobrego wyboru! :quattro:

Bardzo ladny samochodzik - niedlugo sam bede smigal podobna AFN + Q w AVANCIE - kupiona juz jest tylko jeszcze rejestracja i inne formalno

[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 10:43 _________________________________________________sci wymiana rozrzadu i tez bede sie mogl cieszyc z jazdy...

Powodzenia!

PS: gdzie io za ile kupiles Motula - bo wlasnie szukam jakiegos pewnego zrodla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lkowol

Ja olej brałem od typa z vwgolfa. Jeszcze zakupiłem matula engine clear. Wszytsko ładnie pieknie smiga na nowym oleju.

Przy wymianie rozrzady wymien wszytskie paski. BO pozniej nie lada gratka na załozonym przodzie.

Pokaż foty auta;] pozdro[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 11:08 _________________________________________________

Ładna farba i wypas. Troche ten zbyt ciemny odcien przedniego zderzaka mnie razi, ale auto git sam bym takie zakupił :th:

wiem wiem ale ogolnie całośc dobrze wyglada.Jeszcze Troszke mi nie spasił zderzak jak wymieniałem rozrzad. Dęde musiał go kiedyś poprawić. A ja twoja B6 tez bym nie pogardził:P[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 11:15 _________________________________________________Na dzień dzisiejszy nic za wiele sie nie zmieniło. Klocki przód texstara, nowy wąz od wspomy, bo tamten sie naderwał przez jakią gałaź, wyszyczszone turbo. Kiedy dokonowałem tą opercje, moim oczoł ukazała sie luzna śrubka 1 z 3 przy VNT. Do zrobienia zostało mi naprawić pompe od wspomy(lekko sie przytarła i na wolnych nie pompuje). Regeneracja turbo(uszczelniaczy), jednakze przerabiana bedzie na hybryde plus czips G-LAB.

Nie wie czasem ktoś gdzie stoja w obrebie łodzi jakieś A4 na rozbiurke? Mianowicie potrzebuje uszcelki wew. pokryta welurem. Zaczyna sie od słupka a kończy na plastiku od pasów.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 01:44_________________________________________________Wkoncu zmieniłem suszareczke:-) Jest to hybryda 110/130. Teraz do roboty sprzegło, pózniej chip. Kolejne mody za jakis tam czas, typu przełożenie skór.Pozdro

dsc00241gi9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...