Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3


Łaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

o następny :a4fan: :quattro:AFN DOBRY WYBÓR :good:

Dzieki. Troszke sie go naszukałem.

coraz wiecej zielonych :a4fan::quattro: sie robi na forum :good: :>

Zielony the best :> :>

No Łaszczu co tu dużo mówić, furka za***ista. Zazdroszczę ci quattro. A tak pozatym prezent dla ciebie mam wiec musimy się jakoś spotkać.

spoko zgadamy sie :)

Bardzo dobry wybór co do silnika i napędu-gratulacje :good:

dzieki.Twojej furce, tez nic nie brakuje :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 11:13_________________________________________________Znalazłem pare fajnych fotek audi, jak byłem na Rajdzie Polski, Paprotki :)

dscn0824ul5.th.jpg dscn0827qj3.th.jpg dscn0830mm3.th.jpg dscn0831zy6.th.jpg dscn0876gv5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny motorek ale przy Q to troche mół ale ladny awancik

Zgadza sie. Ale turbo od 130 jest. jeszcze wymienie sprzegło i bedzie program. :)[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 20:00_________________________________________________No i przelosik gotowy :> zakończone 2ma duzymi koncowkami skierowane ku dołu :> i polekierowane na czarno:D a tu mały filmik http://pl.youtube.com/watch?v=W1KsXdv4ZnQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Zawsze takie coś chciałem miec :> :good:

Powiedz jak sie jezdzi w dalsze trasy na takim wydechu?? Nie za głośno?? Diesel nie BUCZY za bardzo??

Ile kucy przybyło po takiej modyfikacji??

Dzwięk na wyższych obrotach BAJECZNY :naughty::cool1:

Gratuluje.

Pozdrawiam

Jezdze na tym dopiero od 2ch dni. Wrazenia hmm?Auto szybciej wbija sie na obroty. Jeżeli chodzi o głośnośc to troszke buczy :>ale fajnie :naughty:Jezeli chodzi o trase to bede jechał do Łomrzy i spowrotem w niedziele, to zobaczymy czy mnie zmeczy.Poźniej bedzie jeszce robiony downpipe :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 11:43_________________________________________________Wydech nie jest zły. Na samym poczatku (850km) troszke mnie denerwował. Ale na dzien dzisiejszy, troszke sie okopcił i juz jest znacznie lepiej :> zrobiłem juz prawie 2 tysie w trasie z tym ukł. i jest całkiem ok;] Polecam bo dzwiek jest rewelka :naughty: :naughty: szczegolnie w tunelu :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 13:02_________________________________________________Nowy nabytek do mojej A4. Intercooler od T5 2.5 TDI :decayed:dsc00295icep6.jpg

w1280.png :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie celuje na 180~190km. Narazie mam chipa(nie mierzone). Aktualnie turbo GT17(hybryda). Wolny wydech 2 cale. Teraz IC, na wiosne wtryski 230 i za jakis czas pompa 11. Zobaczymy jak wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe mody!!!!

Ciągle mysle nad tym wydechem...............

IC sie zmiesci pod zderzakiem??

Jeżeli chodzi o wydech, to jednak mógł by mniej hałasować. IC hmm nie wiem jeszcze nie sprawdzałem :decayed:ale sadze ze sie zmieści. Mysle ze kwestia jest dospawanie boków z alu i po problenie. Jak założe wstawie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrdek elegansi-taki chcem w następnej, kolerek też perfekt i najlepszy silnik. fajne autko-bravooo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie tu nie było ale coś tam się grzebało. Po przez czyszczenie turbo (pompowała prawie 1.7 bara :confused4:) PozdrOOOO

2903091929.jpg

2903091623.jpg

0404092126.jpg

6189459042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie :D widzę że jesteś zadowolony z Q ja uparcie szukałem bez Q i czasem teraz przy szybszym starcie brakuje :embarrassed:

Ładne moce chcesz osiągnąć i zmiany daleko idące, niestety skrzynia ograniczy Ci radość z "dużych" prędkości :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q jest wypasik :) Nie dość że za***iście się latem trzyma to i zima się fajnie bawię :naughty: Ja zarazem tylko szukałem w quattro :) A jeżeli chodzi o zmiany to zobaczymy jak mocowo pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie widziałeś węże od klimy sa koło przedniej belki. Jechałem i na nierówności dobiło mi zawieszenie i się węże zgniotły. Teraz kąbinuje z dorabianiem węży i i naprawą gwintu w chłodnicy klimy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że u mnie w okolicy jest gość co zęby zjadł na klimatyzacjach i dorabia węże w parę minut, tak samo przerabia chłodnice np gwinty itp. Jako jedyny ogarnął on klime w mojej byłej Marei (fiat marea) gdzie 3 węże i chłodnica nowe wyszły ponad 2500zł on za wszytko z nabiciem i odgrzybieniem wziął tylko 600zł....

Poszukaj właśnie kogoś takiego, który zajmuje się chłodnictwem,nie musi być to "autoklima"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już robię ta klime. Napewno będzie dużo taniej niż u ciebie ale muszę dłuuużej poczekać. Szkoda że muszę się trochę pomęczyć. BT:"AJU" dlaczego ty nie chciałeś quattro hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem że nie potrzebuję Q i że Ośka bez problemu przeniesie moc jaką chce uzyskać w swojej niuni. Poza tym nie zależy mi na szybkich startacg, nie ścigam się....

A na trasie ośka ma jeszcze mniejsze straty, no i pomyślałem też o spalaniu które w przypadku Q na pewnbojest trochę większe.

Zebrało mi się tego trochę (teraz wiem trochę naciągane, bardzije przestraszyłem się Q) i usilnie szukałem ośki omijając szeroko wszystkie Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...