Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z zamkiem


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam problem ponieważ wszystkie zamki mogę otworzyć z pilota tylną klapę również, z kluczyka mogę otworzyć tylną klape oraz odpalić samochód natomiast gdy wkładam kluczyk w drzwi nie mogę go przekręcić, stąd moje pytanie ponieważ dopiero co zakupiłem auto czy jest tam jakiś myk z odblokowaniem tego czy może być poprostu inny zamek w drzwiach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wymianiane wkładki w drzwiach. Sprawdź jeszcze inne kluczyki jak je masz czy może one pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle tak samo jak kolega,wkładka mogła zostać wymieniona na inną i dlatego kluczyk nie pasuje,jak znajdziesz fachowca od dorabiania kluczy to powinien dorobić tą wkładkę do twojego kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie a myślicie że mogło coś tam się stać zardzewieć coś strzelić, bo chyba to dawno niebyło otwierane na początku kluczyć wogóle nie chciał wejsc w zamek troche w lewo prawo docisnołem i wszedł ale dość mocno musiałem to zrobić, może coś tam własnie zaśniedziało.I stad pytanie czy opłaca się to rozbierać i patrzec co jest grane czy lepiej odrazu wkładke kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki kolego a gdzie taka wkładke sie kupuje na allegro np są ??i ile mniej wiecej kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli autko przez długi czas było otwierane tylko z pilota a zapadka w zamku nieszczelna to mógł po prostu zamek zaśniedzieć spróbuj zalać WD40 lub coś podobnego pozostaw na jakiś czas i może uda się rozruszać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, jeśli wymienię samą wkładke to centralny dalej będzie z pilota prawa?to tak dla pewnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, jeśli wymienię samą wkładke to centralny dalej będzie z pilota prawa?to tak dla pewnosci

Tak bedzie działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki a mam jeszcze pytanie.Otóż zadzwoniłem do klienta który miał taka wkładke lecz mówi że wkładka nie posiada kluczyków tylko trzeba iśc z wkładką do kogos kto sie zajmuje takimi rzeczami i on dopasuje ta wkładkę do mojego kluczyka.To w takim razie po co ja mam wydawać pieniądze na nową wkładke jezeli da się takie coś zrobić to czy może moją niedziałającą wkładkę dopasować do kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki a mam jeszcze pytanie.Otóż zadzwoniłem do klienta który miał taka wkładke lecz mówi że wkładka nie posiada kluczyków tylko trzeba iśc z wkładką do kogos kto sie zajmuje takimi rzeczami i on dopasuje ta wkładkę do mojego kluczyka.To w takim razie po co ja mam wydawać pieniądze na nową wkładke jezeli da się takie coś zrobić to czy może moją niedziałającą wkładkę dopasować do kluczyka?

No tak tylko Twoja wkładka jest już do wyrzucenia jeżeli w środku szlak ją trafił :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem to na allegro nigdzie nie ma wkładek razem z kluczykiem żeby było tylko sama wkładka czy zawsze tak jest ze trzeba dorabiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem to na allegro nigdzie nie ma wkładek razem z kluczykiem żeby było tylko sama wkładka czy zawsze tak jest ze trzeba dorabiać?

A po co Ci z kluczykiem to napewno byś drożej zapłacił a i tak potem trzeba by było programować kluczyk do imo :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak obaczaisz swoją wkładkę. Tzn zdemontuj, pooglądaj sam - jak będzie wyglądała OK to zapodaj ją jakiemuś szpecowi od kluczy, żeby ci ją zaadoptował pod twój kluczyk. Nigdzie na allegro nie kupsz wkładki, która będzie pasowała pod twój kluczyk. Jak kupisz z kluczykiem i podpasujesz pod swoje drzwi, to znowu stacyjkę będziesz miał do przerobienia pod nowy kluczyk, nie mówiąc o kodowaniu itp itd. Jedynym pewnym sposobem na dorobienie wkładki jest udać się do ASO ,ale tam to Cię skasują jak za połowę wartości samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale skad mam pewność że wkładka którą kupie na allegro da się zaadoptować pod mój kluczyk bądz da się ją wogóle zaadoptować pod kluczyc, kolego tak studziany w czwartek zrobie tak jak mówisz rozbiore tą wkładke i zobacze co sie dzieje pojade do znachora i sie okaże co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...