Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

skrypt jest do odblokowania zielonego menu ale osobiście nie robiłem tego tylko przez kabel, jest link w temacie o kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam maly problem zalozylem lamki na nogi zakodowalem nawet dzialaja tylko ze po wlaczeniu zaplonu nie chca zgasnac. Jak to powinno dzialac w czasie jazdy maja sie swiecic ??? Moj modul jest z koncowka N a w bajcie 16 mam tylko 4bity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam maly problem zalozylem lamki na nogi zakodowalem nawet dzialaja tylko ze po wlaczeniu zaplonu nie chca zgasnac.

zakres świecenia mozesz ustawić w opcji CAR ---> Ambient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam maly problem zalozylem lamki na nogi zakodowalem nawet dzialaja tylko ze po wlaczeniu zaplonu nie chca zgasnac.

zakres świecenia mozesz ustawić w opcji CAR ---> Ambient

Chodzi tobie o funkcje przyciemianie swiatla ? Czy jest jeszcze jakas opcja ustawien? Te lampki maja palic sie caly czas w czasie jazdy I recznie mozna je wylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lampki mają świecić się cały czas.

Jest to oświetlenie ambiente.

A to dobrze myslalam ze cos zrobilem zle☺czyli ze nie ma znaczenia ze przy wlaczeniu zaplonu pala sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po progach i razem z wiązką od foteli, ja przy okazji robiłem instalację pod podświetlane klamki zewnętrzne więc całe auto miałem rozgrzebane w środku, poleciałem od MCE progiem do wiązki fotela kierowcy i do tyłu, pod tylna kanapą i wróciłem drugim progiem do wiązki od fotela pasażera.

Trochę grzebania ale prawie ORI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies zdjecia ktoredy puszczaliscie kabel od tylnych foteli ?

progiem strony kierowcy, dalej pod kanapę tylną, i do progu strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dopisac w pierwszym poscie ze modul 063M obsluguje swiecenie w nogach z przodu. Jezeli byla ta informacja gdzies to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dopisac w pierwszym poscie ze modul 063M obsluguje swiecenie w nogach z przodu. Jezeli byla ta informacja gdzies to przepraszam.

Juz działamy :)

Moze jeszcze ktos cos podrzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wpadl juz ktos na pomysl podpiecia przodu i tylu w nogach do tej.samej kostki A na pinie 17? Taki trik dla nieposiadajacych odpowiedniego modulu.wiem ze obciazenie wieksze ale ledy biora pradu tyle co 0.nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam cały zestaw do podłączenia QQ1 w moim aucie i nurtuje mnie, w jaki sposób

mam podłączyć się z kabelkami od podświetlenia kratek nawiewu przedniego pod przycisk ESP / Zapalniczke bądź cokolwiek co się nadaje.

Pierwszy raz zabieram się za taką pracę, bo drzwi już udało mi się zrobić i prosiłbym o jakieś wskazówki.

Chodzi mi o to w jaki sposób to zrobić, jakich "narzędzi" bądź sposobów uzyć itp. aby

nie robić lipy :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko masz opisane w pierwszym poście wystarczy posiedzieć i poczytać ze zrozumieniem.

Podswietlenie kratek ja podłączałem pod oświetlenie zapalniczki/popielniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze rozumiem to oprocz wyszczegulnionych kabelkow do kostek potrzeba dodatkowo po 1 pinie 000 979 009 na lampke do wpiecia w modul elektryki czy tez ten w drzwiach ?


Czesc

Nie rozumiem z tego opisu jak podlaczyc lampke w schowku czy mozecie opisac to tak bardziej sprecyzowanie jak to podlaczyc ?

Mam u siebie ta wtyke brazowa ale inne kolory kabli i nie wiem czy te 2 kable ktore ida od lampki z wtyczki maja isc tylko do przelacznika czy jeszcze jakos dalej no i gdzie jest ta wtykaT8B

http://zapodaj.net/23e57694a5cdd.jpg.html


Panowie pomóżcie bo czarna magia z tym opisem podpięcia lampki schowka

Co podpiac do lampki bezposrednio + czy mase a co pod ten przelacznik od niej ? Edytowane przez collega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...