Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokładałem u kolegi z forum pakiet QQ1 i nagle po dłuższym czasie użytkowania mam problem z tylnym podświetleniem przestrzeni nóg.

Ledy z obu obecnie świecą bardzo słabo, wręcz minimalnie, czasami jednak tak jak dziś na postoju z włączonym zapłonem, świeciły tak jak powinny.

Po odpaleniu auta znowu świeciły ale z minimalną mocą, można dostrzeć że działają patrząc pod siedzenie.

W takim razie prąd dochodzi, ale w czymś innym jest problem.. ktoś miał podobne perypetie?

Przekładałem diody z przodu, lecz nic to nie dało, może coś nie tak z kodowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może porostu tak są ustawione. Na włączonym zapłonie otwórz drzwi i sprawdź czy świecą mocno a później zamknij i zobacz czy przygasają. Jak tak się dzieje to tak są ustawione w mmi

klepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Problem jest tylko z lampkami z tyłu.

2. Lampki odkąd zostały założone działały prawidłowo, czyli identycznie jak te z przodu. Dopiero niedawno zaczeły świrować

Edytowane przez patryk4544
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie powracam do tematu masy. Obie lampki pewnie mają wspólną masę i były gdzieś słabo podłączone.


Edit: Czy komunikat o chwilowej niedostępności ustawień jasności w MMI może być spowodowany tym, że do instalacji jest podłączona tylko jedna lampka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie powracam do tematu masy. Obie lampki pewnie mają wspólną masę i były gdzieś słabo podłączone.

mase łapiesz obojetnie gdzie :wink:

Edit: Czy komunikat o chwilowej niedostępności ustawień jasności w MMI może być spowodowany tym, że do instalacji jest podłączona tylko jedna lampka?

Albo brak kodowania w MCE 09 lub 5F jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MCE zaznaczone 3 ptaszki, w 5F coś jeszcze jest?

Bo aktywowane zgodnie z instrukcją w zielonym menu.

Mowa o 3G+

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanie. Ktoś z Was kupował żarówki ledowe do oświetlenia nóg i wymieniał z oryginałów? Bo ori słabo świecą. Wdzięczny będę za jakiś link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomnik Ci to opanuje tylko musisz wysłać do niego te moduły i je przerobi :) ja tak miałem w poprzedniej b8 dobrze to współpracowało z modem do regulacji oświetlenia.

Swoją drogą zakodował to ktoś w polifcie ? ja zakodowałem ale na MMI jest na szaro i za cholere nie moge dojść do tego co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomnik Ci to opanuje tylko musisz wysłać do niego te moduły i je przerobi :) ja tak miałem w poprzedniej b8 dobrze to współpracowało z modem do regulacji oświetlenia.

Swoją drogą zakodował to ktoś w polifcie ? ja zakodowałem ale na MMI jest na szaro i za cholere nie moge dojść do tego co jest nie tak.

Podpinam się do pytania, jak zakodować regulacje ambienta w polifcie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie pod ktora kostke i piny sie podpiac aby dzialalo oswietlenie otrzegacze drzwi biala i czerwona lampka wpinalem sie pod pin 3 i 16 ale niestety nic nie zadzialalo. model auta to a4 b8 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wiem ze trzeba zakodować tylko umni gdzie jest moduł drzwi i wejścia na kostki brak w module obsadzonych pinów wiec chyba nawet jak zakoduje to nie rusza te światełka chyba ze inne piny umnie sa za to odpowiedzialne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...