Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm:czyli jesteś ponad program :wink: do klamek tez wrzucałeś białe diody czy zostałeś przy czerwonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet światło i klamki zrobione tylko coś te ori klamki słabo świecą :kwasny: A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet światło i klamki zrobione tylko coś te ori klamki słabo świecą :kwasny: A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod :eusathink:

no niestety ori klamki tak swieca, w planach mam zmienic diody na biale:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet światło i klamki zrobione tylko coś te ori klamki słabo świecą :kwasny: A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod :eusathink:

no niestety ori klamki tak swieca, w planach mam zmienic diody na biale:wink:

tam dioda jest za mała dlatego to tak świeci kurde i zaś rozbieranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te klamki faktycznie nie powalaja :wink: myslalem, ze bedzie troche mocniej chociaz juz mam maks te pokretlo przy swiatlach...ale pryznajmniej nie ma wioski :facepalm:

WRC kiedy uzupelnisz punkt 4 :wink: nie wiem czy pchac w drzwi wew te duze ledy jak na zdjeciu kilka postow wczsniej czy zwykla mala do dziurki w raczce od spodu. Btw macie gdzies aktualny link na aledrogo do zmiany wszystkich lampek wew i zew w drzwiach na led bialy zimny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod :eusathink:

Ja na Twoim miejscu przeleciałbym przez kodowania i sprawdzil np. jaki typ czujnika zderzeniowego w drzwiach masz ustawiony. Np. u mnie w nowym sterowniku były ustawione jako Audi Q5 (jeśli dobrze pamiętam). Ma to wpływ na bezpieczeństwo, więc lepiej się upewnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod :eusathink:

Ja na Twoim miejscu przeleciałbym przez kodowania i sprawdzil np. jaki typ czujnika zderzeniowego w drzwiach masz ustawiony. Np. u mnie w nowym sterowniku były ustawione jako Audi Q5 (jeśli dobrze pamiętam). Ma to wpływ na bezpieczeństwo, więc lepiej się upewnić...

Tylko że ja mam wszystkie rzeczy z a4 2009rok wszystkie sterowniki powyciągałem jakie się dało, wie chyba nie będzie kłopotu a kodowanie wcześniejsze miałem 011002204000410001 więc chyba teraz będzie inne,czy tamto skasować i dać to stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się nie znać, ale po moich przygodach ja bym dał stare + zakodował nowe funkcje. Porównaj nowe i stare kodowania i zobacz jak duże są różnice, może się okazać, że poza np. aktywowanym podświetleniem są identyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wy też tak macie, że LEDy wewnątrz auta (podsufitka przód) świecą trochę jaśniej na zapalonym silniku? Może dziwne pytanie ale tak jest wlasnie u mnie. Dodatkowo przy zapalaniu mam takie mruganie kilkukrotne lampek w podsufitce. Kupiłem LEDy tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wy też tak macie, że LEDy wewnątrz auta (podsufitka przód) świecą trochę jaśniej na zapalonym silniku? Może dziwne pytanie ale tak jest wlasnie u mnie. Dodatkowo przy zapalaniu mam takie mruganie kilkukrotne lampek w podsufitce. Kupiłem LEDy tutaj.

Made in china i wszystko jasne:decayed:. U mnie też czasami miga ale sporadycznie. Mam już 2-gi komplet bo pierwszy padł po 2 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z Chin i działa koło roku - nic nie mruga, nic nie śmierdzi...

zapłaciłem całe 34zł z wysyłką prosto z People Republic of China :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

China nie znaczy zło, widziałem sterowniki do drzwi jak szukałem do swojej A4 produkcji made in china :facepalm: zresztą teraz jest wszystko z chin :wink: spróbuje trochę je po dosciskac :wink: dziekuje za Wasze uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powie mi ktoś który kabelek to masa a który zasilanie w tych diodach do kratek (podświetlenie pokręteł nawiewów)

kratka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeszukalem caly watek i tego nie zobaczylem:facepalm:slepota.

To wychodzi na to że czerwony to masa:decayed:

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz tak czytam wątek i mam problem jaka jest szansa że moje sterowniki w drzwiach mi nie obsłużą poswietlanych klamek i lampek czerwonej białej mam zrobione podswietlanie przestrzeni nóg z regulacja jasności teraz kupiłem komplet foteli w alcantarze dorobilem już instalację i założyłem lampki zostało to na auto wrzucić zdarzały się w ogóle takie przypadki że sterownik drzwi tego nie obsługują bo jak będę musiał kable z lampek ciągnąć do lampki podsufitki to się załamie:facepalm: dodam że w przednich drzwiach mam sterowniki pod składane lustra

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowniki w drzwiach obsłuza ci lampki :wink:

Co do MCE 09 i podswietlenie przestrzeni nóg to tu moga byc problemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff bo już sie zmartwilem nie no mce mam wysoki i obsługuje mi podswietlanie nóg, dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswietlenie przestrzeni nóg a oswietlenie drzwi to dwie rozne instalacje oraz kodowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...