Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wątku masz napisane dużymi wołami które moduły obsługują QQ1. Zeby sprawdzić swój musisz podpiąc się kabelkiem i sprawdzić na VCDS albo zdjąć obudowę pod kierownicą i zajrzeć co siedzi w trawie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem ze pakiet QQ1 to co ok. 3000 PLN a elementy ila sa warte ? 200 ? 300?

Nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, ale najlepiej sprawdzać u źródła. Konfigurator na stronie audi.pl dla A4 pokazuje Pakiet Oświetlenia Wnętrza za trochę ponad 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** Musimy sprawdzić czy nasz Moduł Elektryki Bordnetzsteuergeraet obsługuje Pakiet QQ1 :confused4:

No wlasnie - a moge prosic o sposób jak to sprawdzic ?

W pierwszym poscie jest opis MCE 09 ktore obsluguja Pakiet .

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Gdzies wyczytalem ze pakiet QQ1 to co ok. 3000 PLN a elementy ila sa warte ? 200 ? 300?

Nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, ale najlepiej sprawdzać u źródła. Konfigurator na stronie audi.pl dla A4 pokazuje Pakiet Oświetlenia Wnętrza za trochę ponad 1000 zł.

Ja to pisałem :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem ze pakiet QQ1 to co ok. 3000 PLN a elementy ila sa warte ? 200 ? 300?

Nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, ale najlepiej sprawdzać u źródła. Konfigurator na stronie audi.pl dla A4 pokazuje Pakiet Oświetlenia Wnętrza za trochę ponad 1000 zł.

Ja to pisałem :co:

Coś się poplątało z cytowaniem. @mcemsi napisał o 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Panowie , pomieszałem nieco z tymi 3000 :| szukając o ile pamietam ceny czegos innego, rzeczywiscie jest cos ok. 1150. Sorry za bład i dezinformacje. Dzieki też za naprowadzenie co do sprawdzania opcji jednak dla mnie jak narazie sprawy MCE, VCDSitd są na równi z językiem chinskim nawet tym uproszczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz zakończyłem sprawy podświetlenia nogi przód i tył, schowek, kratki nawiewu co do klamek to kupiłem te od rs4 i czekam :kwasny:

Chiałem podziękować WRC, ANDYNI,SOWIQ i reszcie za wszelką pomoc i szybkie odpowiedzi wszystko działa jak ORI i efekt jest :banan:

Dwie rady uzbierać na całość kupić wstać rano rozebrać auto założyć wszystko ( jak nie wieje najlepiej, łatwiej lutować ) i do wieczora na spokojnie złożyć, druga rada co do kratek Lewej i prawej jeżeli nie masz wyjmaka jak DIY to od spodu je radze ładnie wypchnąć miejsca na ręce jest dużo w przeciwnym razie może nas czekać składanie kratek a to operacja wymagającą małych palców 3 rąk i dużo cierpliwości Pozdrawiam i życzę udanych modów po klamakach zamieszcze foto całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy podświetlenie schowka w desce rozdzielczej (strona pasażer) powinno działać cały czas czy tylko przy włączonym zapłonie (odpalonym aucie)?

Jak to jest w oryginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy podświetlenie schowka w desce rozdzielczej (strona pasażer) powinno działać cały czas czy tylko przy włączonym zapłonie (odpalonym aucie)?

Jak to jest w oryginale?

ja zrobiłem u siebie po włączeniu kluczyka, a jak w oryginale jest to nie pamiętam :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się podpiąłem pod bezpiecznik od strony pasażera i okazało się że tam jest prąd tylko po włączeniu stacyjki, a na bezpiecznikach gdzie napięcie jest cały czas nie ma wolnych miejsc, musiał bym się podpinać pod kabel który idzie do tych bezpieczników. Osobiście wolał bym żeby można było sobie przyświecić bez potrzeby załączania stacyjki.

Tylko zastanawia mnie jak to jest fabrycznie zainstalowane. Ma ktoś może jakiś schemat el.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy podświetlenie schowka w desce rozdzielczej (strona pasażer) powinno działać cały czas czy tylko przy włączonym zapłonie (odpalonym aucie)?

Jak to jest w oryginale?

Ja wpiąłem pod włącznik świateł i jest zawsze jak otworze schowek po USB dzień/noc auto włączone/ wyłaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wylaczyc lekką iluminacje/poswiate na nogi podczas jazdy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wylaczyc lekką iluminacje/poswiate na nogi podczas jazdy ??

w opcji CAR mozesz regulowac jak masz :wink:

3goswietleniepanel1.png

3goswietleniepanel2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dam na dark to gaśnie a później na pierwszej kresce zaczyna delikatnie świecić a dalej już co stopień to jaśniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na DARK lekutko świeci :( wyzesze kreski nie probowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na DARK lekutko świeci :( wyzesze kreski nie probowalem

A to ciekawe, u mnie na DARK gasną całkiem a potem o każdą kreskę wyżej się rozjaśniają, może z podłączeniem masz coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mnie to zastanowiło :o

Zmiany moge dokonac TYLKO w momencie jak silnik jest zgaszony a zaplon wlaczony. Wchodze w CAR ustawienie oswietlenia i daję DARK - i lipa podwietlenie niewielkie ale jedna widoczne.

Czy jak "wyprogramuję" to to to czy lampki dalej beda sie zaswiecaly przy otwieraniu drzwi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja u siebie mogę regulować na zapalonym silniku, tylko chyba w trakcie jazdy się nie daje ale już dokładnie nie pamiętam.

Sam rezałeś podświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...