Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

na początku tego tematu na 1 stronie masz podane moduły elektryki posługujące pakiet qq1

natomiast moduły drzwi też gdzieś były wyszczególnione ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczęście skoro nie mam MCE z QQ1 to modułów drzwi z QQ1 też nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy sterownik w drzwiach obsluguje lampki oswietleniowe .

Grześ oświetlenie klamki też każdy obsługuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymieniałem sterowniki na full wypas ale to ze względu na składane lustra więc jakoś się nad tym nie zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując dla potomnych :D QQ1 w MCE nie ma nic wspólnego z QQ1 w drzwiach i można nie mieć pierwszego mając drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując dla potomnych :D QQ1 w MCE nie ma nic wspólnego z QQ1 w drzwiach i można nie mieć pierwszego mając drugie.

W sterownikach drzwi lampki ( biała ,czerwona , podswietlenie rączki nalezy do Pakietu QQ1 )

Kodowanie jest w 42 , 52 ,62.72 a nie w MCE 09 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc:) Jak wyrezam to zdam relację. A możesz coś Grzegorz powiedzieć o wyprowadzeniu pinów pod oświetlenie nóg z tyłu ? Jakie terminale (numer) do kostki trzeba kupić i w które miejsca w kostce je podpiąć? Mówię o kostce żeńskiej pod siedzeniem , nie udało mi się schematu tego podpięcia znaleźć :eusathink: Chyba że to te ? 000 979 009 E

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kostce pod siedzeniem T10m piny 2 i 3 a jakie dokładnie tam piny w kostkę idą to nie wiem do tej pory nie skończyłem podświetlenia z tyłu. Poza tym potrzebujesz pinów męskich i żeńskich bo w kostkach nie ma instalacji i trzeba ciągnąć do MCE.

Schemat z pierwszego posta walnąłem Ci na czerwono kółka wtyk pod siedzeniami :)

8btnr4o4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja robie wersje na razie bez wpinania do MCE, tylko do zasilania lapki w podsufitce. Kiedyś jeśli będę zmieniał MCE pod bixa to będę miał już kable pociągnięte. Piny już mi się udało znaleźć, rzeczywiście 2 i 3 kostka czerwona, tylko jeszcze te piny męskie:/ Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki podświetlenia są umieszczone w podsufitce. W samych słonecznikach są tylko włączniki i raczej marne szanse żeby je przełożyć z innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat jest banalnie prosty. Podłączasz szeregowo lampkę i włącznik stykowy w "słoneczniku". Na jedym końcu dajesz masę, na drugim +12V (np. z lampki podsufitki) i cała robota.

69idnq8c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj nastąpiła zmiana klamek na te podświetlane oraz oświetlenie w drzwiach.

Montaż banalnie prosty, kodowanie jeszcze prostsze:)

Poniżej fotka sterownika tylnych drzwi jaki posiadam, więc tak jak kolega Grześ powiedział sterowniki ten modzik chyba ogarniają wszystkie.

jRB2m973xs9RL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie obsłuży ale składanych luster już nie :)

Ciężko, żeby sterownik drzwi tylnych obsłużył składane lustra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...