Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja Janusza - mumen tylko brać - bardzo rzetelny sprzedawca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował tylko przód, to chętnie odkupię tylne klamki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wracając do tej aukcji trzeba zmieniać sterownik czy tylko podpiąć pod ten co się ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Twój przyjmie kodowanie i będziesz wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Twój przyjmie kodowanie i będziesz wiedział ;)

Jeśli podam swój da rade sprawdzić czy podejdzie ? :wink:

Ogólnie to nie mam pakietu oświetlenia to pewno będzie trzeba zmieniać noo chyba że się mylę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Twój przyjmie kodowanie i będziesz wiedział ;)

Jeśli podam swój da rade sprawdzić czy podejdzie ? :wink:

Ogólnie to nie mam pakietu oświetlenia to pewno będzie trzeba zmieniać noo chyba że się mylę :grin:

zrób tak jak Ci kolega radzi bo gdybać to można sobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cały komplet z klamkami i wiązką + jeszcze z lampkami w drzwi za 350 zł: Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dziękuję znalazłem raz aukcje kolo z allegro chciał 180 zl za samą wysyłke tych samych plastików w małej kopercie co do tej aukcji to u mnie jest wszystko z prawej strony czy klmaki opadają zewzględu na blokade i szkoda kupować dla samych diod i 4 led może komuś się całość przyda narazie dziś zakonczyłem nogi i schowek i części na kratki przyszły i diody zobaczymy dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cały komplet z klamkami i wiązką + jeszcze z lampkami w drzwi za 350 zł: Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dziękuję znalazłem raz aukcje kolo z allegro chciał 180 zl za samą wysyłke tych samych plastików w małej kopercie co do tej aukcji to u mnie jest wszystko z prawej strony czy klmaki opadają zewzględu na blokade i szkoda kupować dla samych diod i 4 led może komuś się całość przyda narazie dziś zakonczyłem nogi i schowek i części na kratki przyszły i diody zobaczymy dziękuję i pozdrawiam

No to sobie wsadzisz 2 klamki a drugie dwie wytniesz kozikiem i już:wink: Może za te 180zł to on Ci chciał osobiście przywieźć:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tej firmie wiązki drzwi z oświetleniem i jeszcze kilka innych pierdółek do swojej a4, stanowczo mogę polecić ten sklep:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to z anglika - włącznik ryglowania drzwi jest na prawej klamce, a na lewej masz zaślepkę ;)Nie wiem czy da się to łatwo przełożyć. (nie da się, bo kształt jest niesymetryczny)

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Podświetlana klamka, wiązka i 2 lampki w drzwi za 80 zł z wysyłką BOCZEK DRZWI TAPICERKA LEWY AUDI A4 B8 EUROPA (3939466029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki andynl za zdjęcia elementów oświetlenia:wink: Dziś podmieniłem diody na białe w klamkach i efekt jest zadowalający :banan:

klamki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to z anglika - włącznik ryglowania drzwi jest na prawej klamce, a na lewej masz zaślepkę ;)Nie wiem czy da się to łatwo przełożyć. (nie da się, bo kształt jest niesymetryczny)

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Podświetlana klamka, wiązka i 2 lampki w drzwi za 80 zł z wysyłką BOCZEK DRZWI TAPICERKA LEWY AUDI A4 B8 EUROPA (3939466029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Dziękuje za odpowiedz ale ja mam anglika i mi to pasuje poza cena tylko czy to są te same uchwyty i śruby itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki andynl za zdjęcia elementów oświetlenia:wink: Dziś podmieniłem diody na białe w klamkach i efekt jest zadowalający :banan:

http://s3.postimg.org/5jhap5f9b/klamki.jpg

Niezamaco:wink:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Toż to z anglika - włącznik ryglowania drzwi jest na prawej klamce, a na lewej masz zaślepkę ;)Nie wiem czy da się to łatwo przełożyć. (nie da się, bo kształt jest niesymetryczny)

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Podświetlana klamka, wiązka i 2 lampki w drzwi za 80 zł z wysyłką BOCZEK DRZWI TAPICERKA LEWY AUDI A4 B8 EUROPA (3939466029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Dziękuje za odpowiedz ale ja mam anglika i mi to pasuje poza cena tylko czy to są te same uchwyty i śruby itd

Też się zastanawiałem nad tymi klamkami od RSa, ale cena mnie wywaliła z butów:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle myśle o tej aukcji i Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

do siebie to zamotnować zadnego swiatełka narazie niemam ale mam w MM2G ustawienie jasnośći światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle myśle o tej aukcji i Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

do siebie to zamotnować zadnego swiatełka narazie niemam ale mam w MM2G ustawienie jasnośći światła.

po pierwsze sprawdź sterowniki drzwi - jest duże prawdopodobieństwo, że przyjmą kodowanie, będzie pin i będzie działać.

co do ustawienia jasności w MMI to jest to jasność tylko lampek przestrzeni nóg :wink: (odpowiada za nie moduł MCE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szaleć to szaleć tylko czy te klamki podejdą pod zwykła A4 B8 ??

AUDI RS4 B8 RS5 klamka klamki komplet A4 S4 A5 S5 (3932219145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dzieki

Ja w ubiegłym roku kupowałem w ASO i cena po rabacie wyszła mniejsza jak na tej aukcji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szaleć to szaleć tylko czy te klamki podejdą pod zwykła A4 B8 ??

AUDI RS4 B8 RS5 klamka klamki komplet A4 S4 A5 S5 (3932219145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dzieki

Ja w ubiegłym roku kupowałem w ASO i cena po rabacie wyszła mniejsza jak na tej aukcji:wink:

Ciekawie opowiadasz kolego:eusathink: a wiesz może jakie numerki mają takie klamki do RSa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** Musimy sprawdzić czy nasz Moduł Elektryki Bordnetzsteuergeraet obsługuje Pakiet QQ1 :confused4:

No wlasnie - a moge prosic o sposób jak to sprawdzic ?

A moze jest cos w rodzaju listy wszystkich dostepnych opcjonalnych pakietów i informacje czy obecny config auta ma sterownik (ale np. nieaktywny) lecz wyłaczony bo taka byla tzw opcja przy zakupie.

Przyznam , że w B5 z silniczkiem 1.6 mialem cos w rodzaju QQ1 a w B8 bida pod tym wzgledem.

Dzis jak widze to jest tak - producent nie oszczedza kiedy czegoś nie daje w standardzie za to zarabia sporo dając cos w opcji. Gdzies wyczytalem ze pakiet QQ1 to co ok. 3000 PLN a elementy ila sa warte ? 200 ? 300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...