Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CO SADZICIE O TYCH LAMPACH DEPO ????


michuthebest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zmienic lampy w mojej audicy na takie;

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-b5-94-01-depo-komplet-lewa-praw-i2060758016.html

co o nich sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kiedyś kupiłem do mojej Audi A4 podobne lampy też firmy Depo tylko z ringami na około soczewki. Powiem tak, lampy same w sobie ładne ale światło takie w kit dają, miałem Hidy pod nie podłączone. I ringi świetlne szybko się poprzepalały :confused4: poszukaj lepiej używek ori to tylko moje zdanie a zrobisz jak uważasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej, wiesz jak to jest z tymi podróbkami wszystko niby ładnie pięknie a jak potem się okazuje to coś jednak nie pasuje. Ale poczekaj może ktoś inny jeszcze się wypowie w tej kwestii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, tak jak kolega wyżej napisał lepiej kupić oryginały używki niż nowe nie wiadomo jakie. Cena nowych lamp ok 400 zł za 2 sztuki czyli jakośc nie będzie najlepsza. Porównując komplet używek oryginalnych kupisz taniej. A wiadomo co oryginał to oryginał, mimo ze uzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu na forum zrzuciliśmy się w bodajże kilkanaście osób i kupiliśmy lampki depo, nie wiem jak te na aledrogo ale te które kupiliśmy świecą na prawdę ładnie, wcześniej miałem valeo przed liftowe potem poliftowe miałem kupić. Przetestowałem je i świeciły niewiele lepiej niż stare, więc moim skromnym zdaniem znajdź pewnego sprzedawcę i kup nowe lampy depo, bo ciężko znaleźć co najmniej 10 letnie lampy ori w dobrej kondycji nie twierdzę, że to nie możliwe ale ciężko, druga opcja dział sprzedam na forum, również można znaleźć coś fajnego ale tak jak wspomniałem, ciężko aby kilkuletnie lampy świeciły jak nowe, nawet jeśli to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega u siebie ma lampy depo i po dwóch latach "szkła" reflektorów poszarzały i nie da rady tego się pozbyć, moim zdaniem kiepska jakość materiałów w porównaniu do ori, lepiej poszukać zadbanych ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak koledzy piszą lampy na początku niczego sobie ale potem leflektor szarzeje i już tak pięknie to nie wygląda a poza tym tak jak w moim przypadku to jeszcze było widać takie małe pęknięcia klosza. Co do światła to też szału nie ma u mnie strasznie ten promień światła nie był zbyt dokładny. Za to jak kupiłem poliftowe valeo z soczewkami to różnica piorunująca z dobrymi żarówkami to dużo większy zasięg światła i widoczność w nocy oczywiście :good: Mi się udało kupić od angola w tym dostałem jedną nową :decayed: Wystarczyło tylko przesłonki przełożyć i już świeciły po naszemu sprawdzałem na stacji diagnostycznej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem zabardzo co wy chcecie od zamiennikow depo.... chyba ze te ktore produkowane sa teraz sa jakies trefne, smigam z 2 lata na depo kupilem nowe i nie moge zlego slowa powiedziec o nich, porownywalismy swiatlo/zasieg z valeo i jeden ciul, nie matowieja/paruja..... nic sie z nimi nie dzieje... pozatym poczytajcie opinie na forum.... a jest tego pelno.... ja jestem bardzo zadowolony ze swoich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...