Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale kanał.

Najśmieszniejsze jest to, że kiedy tylko wspomniałeś o sieci hoteli, pierwsze, o czym pomyślałem, to był właśnie Ritz. Wpisałem w googla i też nie znalazłem :wallbash:

Od tego szukania już mi się chce :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu arczi900819 uratowałeś mi wzrok :decayed:

Teraz daj coś łatwego albo zrobimy przerwę świąteczną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... również wpisywałem Ritz i kicha :wallbash:

Co śmieszniejsze wyszukiwarka obrazków googłe również po wpisaniu dokładnej nazwy RITZ RAPPORT nie znajduje go!! :blink:

Kolega sypał podpowiedziami, wklejał kolejne pixy a nam nic to nie dawało. Po prostu zagadeczka była niefortunnie wybrana. Taki mission impossible :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ide stad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sobie narazie odpuszczam ... święta i takie tam chyba ze spotkam to cudo na ulicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie ten samochód ważył 1180 kg :):naughty:

RITZ RAPPORT :radocha:

:thumbup: :thumbup:

Gratuluje arczi. wymeczone ale szczerze gratuluje. RAPPORT RITZ a sportowy RAPPORT FORTE. Karp juz może się bać.

Reniu

Po prostu zagadeczka była niefortunnie wybrana.

Zagadaczka byla trafiona, ze tak powiem, w 10tkę. zauważ Reniu, że czytalem o tym aucie w gazecie kilka lat temu. mogłeś czytac ten sam artykuł. nie samym google człowiek żyje... a wystarczyło wpisać np. "electrically-operated aerofoil mounted over the headlamps", i wszystko bylo by jasne od poczatku. no ale...

mysle arczi ze mozemy sobie dac spokoj na Święta z zabawą. no chyba, że nie macie dosć... :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruba była zagadka, nawet teraz jak znam nazwę ciężko go wyszukać ... chyba jeszcze takiej nie było... gratulacje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruba była zagadka, nawet teraz jak znam nazwę ciężko go wyszukać ... chyba jeszcze takiej nie było... gratulacje :tongue4:

dziekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja coś poszukam i już zaraz wklejam :kox:

Jak ktoś się będzie w święta nudził..... :gwizdanie:

73942e6b98b63c5d.jpg

Od razu podpowiedź: kolejny brytyjczyk.... lata 70 :thumbup:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 12:09_________________________________________________Inna perspektywa :naughty: :naughty:

2f72d849499044c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba wprowadzić zakaz umieszczania aut z kierownicą po niecywilizowanej stronie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dupe widzialem przy poszukiwaniach tamtej bryczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie myślcie że wujek zły... :cool1:

"mężczyzna na wzgórzu jest myśliwym" - w tym zawiera się cała nazwa tej bryczki o którą mi chodzi..... :polew: :polew: :polew: :polew:

skoro jest to samochód brytyjski więc skojarzcie to "..." z nazwą.

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystkie inne beda proste bo najtrudniejsza juz chyba mamy za soba, a poniewaz wielu forumowiczow bylo zaangazowanych w ta zabawe* to kazdy przejrzal mysle tysiace stron z samochodami ( ja sam pod jednym haslem przeegladalem po 80 stron google + rozszerzenia tych stron )

____________________________

to chyba kazdy zna :>

szukajdalejsk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...