Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Flansza wydechu w cad


krystian821

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.potrzebuje szablonu flanszy laczacej wydech z turbo w silniku avf oraz flanszy laczacej wydech 2,5 cala na 3 sruby,narysowany w cad,potrzebne mi zeby dac jakiejs firmie do wyciecia bo chce przebudowac wydech na 2,5 cala.ew moze byc jakis skan z wymiarami lub jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wrzucił jakieś wymiary to mogę wykonać nawet pliki CNC :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bym nie chciał :) Gdyby ktoś wrzucił jakieś wymiary, zeskanowanegy odręcznie rysunek to moge to przerysować w CAD i wrzucić dxf a nawet zrobić plik CNC. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic :naughty: potrzebuje troche czasu , wylotowy szkic mam z dokładnymi wymiarami musze tylko znajsc albo zrysowac z turbinki albo zmierzyc uszczelke turbo i bedzie gotowe a gdzies mi sie taka wala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem czy w avf sa takie same wymiary ale znalazlem takie cos http://images38.fotosik.pl/1274/bc356182fa784aa6med.jpg jest tam zaslepka egr,flansza zamiast egr oraz chyba flansza do turbo[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 16:16_________________________________________________Jeszcze cos w tym stylu do laczenia wydechu by sie przydalo sr wew 2,5 cala http://imageshack.us/photo/my-images/704/flansze.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego rys nie da się wrzucić w lepszej jakości? Bo nie widać wymiarów po powiększeniu?

Jak wrzucisz to przerysuje to w Cad i tu wrzucę. Dxf powinien wystarczyć, bo wygenerowanie z niego już pliku NC na wypalarkę nie powinno być problemem. Wypalarki używają różnych kodów NC więc najlepiej jeśli będzie wygenerowany w programie przeznaczonym do konkretnej wypalarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepij sobie zalawic stara uszczele turbo to chyba to samo i wymiar by byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie znaleźć uszczelkę miedzy turbo a wydechem :) gdzies lezy w garazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, mam przerysowana uszczelke miedzy turbo a plecionka, ale mam to w corelu. Jak ktoś chce to moge to udostepnic, lub dac komus i niech zrobi z tego cada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tu wrzuciłem spakowany folderek w którym są Twój plik jpg oraz plik z autocada w formacie dxf + 2 gotowe pliki na wypalarkę. Z tym że te 2 ostatnie pliki nie na każdej wypalarce mogą zadziałać.

http://78215.file4u.pl/download/3065940/flansza_www.file4u.pl.rar

Nie wiem jak długo plik będzie na tym serwerze dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://msiro.net/flansza_cad.rar na wszelki wypadek wrzucam do siebie na ftp. zaznacze tylko ze to jest odryswane od ori wydechu do ori turbo avf ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przerysowałem swoją uszczelkę. Jest mała różnica pomiędzy promieniami górnych łuków i pozycji dolnego otworu. Możliwe ,że ktoś wymiarował flansze na turbo i stąd różnica.

porownaniet.jpg

Przy śrubach(szpilkach) fi8 nie będzie problemu.

Jeśli chcesz mogę narysować różne flansze w dxf. Można też na podstawie szkiców uszczelek zmodyfikować flanszę np powiększając średnicę wew.o jakiś naddatek w celu wpuszczeniu rury do środka i spawania jej do flanszy raz z jednej strony, raz z drugiej. Będzie mniejsze prawdopodobieństwo wygięcia się flanszy.

Tak nawiasem ...można z tego zrobić temat referencyjny ;) różnego rodzaju flansz. Może się komuś przyda do wypalenia na laserze,wodzie itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...