Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Utrata mocy 2.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Moj brat jezdzi A3 2.0 Tdi 2005 rok. Te silniki tez montowane sa w A4 dlatego zdecydowalem tu zapytac o pomoc. Auto odczuwalnie stracilo moc, moge smialo rzec ze jakies 30% mocy gdzies sie ulotnilo... Podejrzewalismy turbine ale slychac jak gwizda wiec powodem jest chyba cos innego...

Opublikowano

zrob logi. wrozki maja ferie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tu wlasnie jest problem, brat jest na feriach we wloskich alpach. Logi dostepne beda dopiero jak wroci, mam nadzieje ze na wlasnych kolach... :mysli:

Opublikowano

witam może wystarczy wymienić filtr paliwa :mysli:

Opublikowano

Dlaczego filtr paliwa?????????Co ma on wspólnego z zanikiem mocy????? A może łopatki na turbo się zatarły i słabo ciągnie?Vag się kłania :hi: bez niego lipa i ciężko z diagnozą.

Opublikowano

być może się mylę ale miałem taki przypadek u siebie że zamulało go a nic nie wykryto na VAG-u ktoś mądry podpowiedział o filtrze wymieniłem i jest ok :embarrassed:

Opublikowano
Logi dostepne beda dopiero jak wroci

Zadzwonić po assistance i po problemie :gwizdanie:

Opublikowano

moze byc wszystko, turbina, N75, EGR, G70, G28, G40, G31, tandem pompa, pompa spietrzajaca, PD, .. moznaby dalej wyliczac........

Opublikowano
  • Autor

moze byc wszystko, turbina, N75, EGR, G70, G28, G40, G31, tandem pompa, pompa spietrzajaca, PD, .. moznaby dalej wyliczac........

Wogole te nowe 2.0 tdi maja nieciekawa opinie w otoczeniu moich znajomych, znacznie wieksza awaryjnosc niz u poprzednika 1.9 tdi... Niby te 10 kucy wiecej, ale chyba nie warto..

Opublikowano

Wogole te nowe 2.0 tdi maja nieciekawa opinie w otoczeniu moich znajomych, znacznie wieksza awaryjnosc niz u poprzednika 1.9 tdi... Niby te 10 kucy wiecej, ale chyba nie warto..

:decayed: jezeli sie kupuje bezwypadkowa 5 letnia igielke - diesla, z przebiegiem 100.000 km, po babci, ktora jedzila tylko w niedziele na zakupy do kosciola, za okazyjne 70% jego wartosci, to taka opinia moze byc faktycznie uzasadniona :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Znam wielu mechanikow w MK i bez przesady, kazdy z nich wspomnial, ze 2.0 TDI mają wadę napędu pomp oleju, wiemy jednakze ze jest ona do wyeliminowania...

Oprócz napędu pomp, czesto padają pompowtryski , filtry cząstek, turbiny, koła dwumasowe, pompki w baku, ecu i inne drobniejsze gadżety związanane z tym motorem, a nasila się to przy 200 tysiakach, więc albo kupowac takiego co ma 250 tysiaków albo 100 tysiaków na blacie:)

Najpewniejsze są archaiczne TDI`ki ze stada 4-ro i 5-cio cylindrowych z układem wtryskowym opartym na pompie rotacyjnej i wtryskiwaczach 2-sprężynowych.

Niemniej, dla niektórych 10-letnie auto jest zbyt stare, więc nie każdemu da się wytłumaczyć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.