Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp


Vexatus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że w ASO można kupić, wiem ile kosztuje (wszystkie 3 zaczepy są dostępne - u mnie zespolona Valeo xenon).

Nie wiem jednego - jak to się montuje? Zaczepia? Przykręca? Przykleja?

Pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79PLN i chyba 50 za dolny...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 21:14_________________________________________________Poprawka - 70 oba górne i 59 dolny. Tylko nie wiem jeszcze, czy dolny też się przykręca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedrlifty nie mają górnych zaczepów wymiennych jedynym rozwiązaniem w przypadku urwania jest spawanie plastyku materiał to pp ja u siebie pospawałem i trzyma jak nowy koszt około20pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fote tego dolnego z zestawu naprawczego ? bo mnie zastanawia jak go niby przymocować, nawet z takim zestawem i tak trzeba go raczej spawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak dobrze pamięram to tam nie ma dzióry do przykręcenia na dole :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przeglądam właśnie wszystko i wydaje mi się, że to chodzi o 8d0941453, czyli to, co jest bliżej środka, element, który wchodzi na "cycka" od strony grilla. A dolny przykręcany uchwyt jest raczej niewymienny, czyli zostaje spawanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat dzis tez urwałem zaczep przedliftowy latanie bokiem kontra filar na szczęście 1 szt i testuje klej patexa z dwóch składników ciekawe czy da rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat dzis tez urwałem zaczep przedliftowy latanie bokiem kontra filar na szczęście 1 szt i testuje klej patexa z dwóch składników ciekawe czy da rade...

nic Ci klej nie da, lepiej spawaj od razu szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno lutownica lepsza - niedługo będę testować... :decayed:

No lepsza od kleju, ale nie pospawasz tak jak by to fachowiec zrobił i musisz z jakiegos miejsca w lampie troche materiału pobrać bo będzie za mało jak zaczniej lutownicą szaleć, no i estetyka nie ta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj z żadnym klejem tylko jedz pospawaj bo po klejenu nie chcą spawać plastiku

[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 20:59_________________________________________________materiał lampy to pp tak poinformuj spawacza a jak nie wierzy to na lampie jest symbol plastiku niech szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...