Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

6 urodziny klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszedłem na odpowiednik tego forum tylko że zamiast klub było club, nigdy więcej. Gratulację :hi::evil:

Opublikowano

Mam konta na wielu forach. O różnej tematyce, ale to jest NAJLEPSZE :good:. Wzór dla innych for. Wszystkiego dobrego PREZES :hi:.

Ja też bywam na różnych forach i najlepiej jest tu. Jak już ktoś wcześniej wspomniał moja połowica również nie jest z tego zadowolona ale powoli się ugina. Nawet na spoty zaczęła przychodzić po pracy więc moja praca idzie w dobrym kierunku. Jeszcze jej tylko audi kupię i sama się zarejestruje :polew:

STO LAT :good:

Opublikowano

Najlepszego :good::notworthy:

:drunk::banan::banan2:

Sto Lat

Opublikowano

:oklaski: :good:

Opublikowano

Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku :good:

Opublikowano

Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku :good:

Ja jestem od 5ciu i żałuję że od razu rok wcześniej się nie zarejestrowałem jak kupiłem audiczkę byłbym od samego początku :kox::decayed:

:notworthy:

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 12:38_________________________________________________

Dzisiaj mija 6 lat od czasu , kiedy założyłem klub. Przez ten czas poznałem mnóstwo super ludzi. Chyba już jestem uzależniony , bo nie ma dnia , żebym nie siedział na forum :decayed: Powiem Wam , że patrząc z perspektywy czasu , nigdy w życiu nie sądziłem , że to wszystko rozrośnie się na taką skalę :kox: Cholernie się cieszę , że mogę się zajmować czymś co jest moją wielką pasją i że to wszystko nie idzie na marne :good:

Gdyby nie to forum to nie pracowałbym 3 lata w Media Markt bo tutaj właśnie poznałem wspaniałych ludzi którzy pomagali/pomagają w każdej kwestii.

I to jest piękno Twojego dzieła bo tak trzeba je nazwać :>

Dziękuje Darku :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

wszedłem na odpowiednik tego forum tylko że zamiast klub było club, nigdy więcej. Gratulację :hi::evil:

Odpowiednik - pojęcie, przedmiot lub osoba o podobnych cechach, elementach, mające to samo zastosowanie, mogące pełnić tę samą funkcję

Tak więc jeżeli chodzi o club to w ich przypadku śmiało można używać słowa kopia :decayed:

P.S

Poczułem się jak Miodek :polew:

Opublikowano

hehe :decayed: nawet nazwę skopiowali, tylko inaczej piszą K :evil:

Opublikowano

:good: :good: :good:

Forum rośnie jak na koksie a Prezes maleje jak na diecie :decayed: (równowaga w przyrodzie)

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:17_________________________________________________

niema :thumbdown:

nie ma

Opublikowano

Lubię tu być :wink4:

Stówka :drunk:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano
  • Autor

Co roku to samo :D

:good:

Raz do roku. A teraz pomyśl sobie co przeżywają Panie na poczcie jak muszą codziennie robić to samo. Jedyna rozrywka w ich pracy to codziennie inna data na stemplu :polew:

Opublikowano

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Zapytał ten m który siedzi tu całymi dniami i jest w top 10 najaktywniejszych użytkowników :polew:

Opublikowano

a gdzie się sprawdza tą aktywność? :mysli:

Opublikowano

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Jest dużo powodów ale to chyba taki pozytywny nałóg :naughty::decayed:

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Zapytał ten m który siedzi tu całymi dniami i jest w top 10 najaktywniejszych użytkowników :polew:

:polew:

Opublikowano

I oby w kolejnych latach było lepiej xD :good:

:drunk:

Opublikowano

a gdzie się sprawdza tą aktywność? :mysli:

Na dole głównej strony forum masz statystyki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

wywalcie pkt z newbie to zobaczymy kto bedzie najaktywniejszy ^^

Opublikowano

Wihajster 646d 17g 30m :shocked:

trochę tu przesiedział :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.