Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)


MoSSS

Rekomendowane odpowiedzi

kilka nowych fotek :D

przy okazji autko dostało nowe DV od TT225 , w sumie nic więcej , chwilowo wydatki na autko wstrzymane z powodu zbierania na wyprawę do polski :D trzeba się pokazać w polsce w końcu kiedyś ... od jakichś dwóch lat :gwizdanie:

MoSSS4.jpg

MoSSS3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne auto ze słusznym motórem :th:

przyznam, ze fele z nowego modelu wyglądają niezle a nawet znakomicie :) u ciebie i kolorek przy tym robi swoje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) choć autko ma trochę rys i lekkich obić ale na fotkach nie widać :decayed:

szczególnie z przodu jest trochę obić od kamieni :confused4:

a co do koloru to prawda , rzadko spotykany , ale widziałem raz prawie nową A6 w tym samym kolorze więc malują tak do dziś :)

ps. stronę wcześniej widać więcej fotek , jak autko zmienia odcień od pogody hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostało sprzedane tydzień temu , trochę żałuje bo dużo w nie zainwestowałem ale nazbierało się kilka rzeczy do wymiany i byłem zmuszony pozbyć się problemu , dużo czasu (przez sprzedażą) spędziłem na szukaniu odpowiedniego auta , przebrnąłem przez wiele japończyków itp. a niespodziewanie na drugi dzień po sprzedaży stałem się Audi A4 1.9 tdi 110KM z 1998r ,autko było kupione okazyjnie za naprawdę niewielkie pieniądze i takie miało być, brakuje mi trochę osiągów z poprzedniego autka ale rekompensuje je spalanie na poziomie 6l/100km w mieście z czego jestem bardzo zadowolony (obecnie robię nawet do 1 tyś km tygodniowo, głównie po mieście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak byś tak klamki, lusterka, progi i dokładki zrobił w kolor to by było gites :wink4: Jak dla mnie to kiera nie ztej strony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia pada deszcz :wallbash: jak przestanie to w końcu zrobie jakieś fotki , ale rewelacji niema , kompletny standard, raczej nic z nowym autkiem nie będę robić poza rozrządem, wymianą oleju itp. , już wystarczająco mnie wytrzęsło na sportowym zawieszeniu , teraz delektuje się wysokim komfortem :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam kolor tylko w Avancie i faktycznie w słońcu wygląda za***iście :good: , mój kuzyn miał kiedyś taki sam kolor w 1.6 i jak szukałem A4 i znalazłem na otomoto to od razu jechałem :good: .

powiedz mi czy przez stożek nie miałes problemów z przeplywka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na stożku ok 1,5 roku i zrobiłem ponad 30 tyś km i nie miałem żadnego problemu z przepływką choć na wszelki wypadek kupiłem drugą ale nigdy jej nie użyłem , za to miałem inny problem , mocowanie stożka było na tyle sztywne że na początku wyrwało mi kawałek blachy wokół śruby do której był przykręcony stelaż stożka (zaraz po tym jak wróciłem do anglii z wakacji z polski) , trzeba było to spawać, dalej odkręcała się śruba między stelażem a stożkiem (stelaż był przykręcony do przepływki), a na koniec oderwał się kawałek plastiku z przypływki i stożek w końcu dopiął swego i zaczął wisieć sobie swobodnie. (prawdopodobnie było to winą twardego zawieszenia które przy okazji jeszcze wybijało mi co chwila wachacze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...