Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:banan::banan::decayed: i co z tego jak te zaciski nie wystepuja na rynku wtornym :D a nikt tu nowych nie kupuje... moze za 3-4 lata zaczna sie pojawiac na allegro:P

a nie miną 4 strony kolejne tego wątku i wraz się będą pytac:D

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

tarcze hamulcowe zaciski klocki Audi Q5 SQ5 8R (4268696642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

fajny hebel i w sumie w niezlej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do fachowców pytanie czy zaciski z S5 i tarcze i klocki podejdą do audi a4 b7 sedan ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo nie dobrze :P Mogę kupić za dobrą kasę no ale jak nie pasi to trudno rozumiem że tylko od S4 mam szukać i od RS4 jak coś tak ? czy jakieś inne audi wchodzą w grę też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od b8 tarcze nie pasuja. szukaj zestawów z b7. Przedstawiłem Ci zresztą oferte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce producent dobiera pod silnik
do fachowców pytanie czy zaciski z S5 i tarcze i klocki podejdą do audi a4 b7 sedan ??

Tylko zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli zaciski z jarzmami od S5 podejdą , wystarczy żebym tylko do tych zacisków i jarzm kupił np tarcze od S4 345 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka spraw ktoremusisz ogarnac aby bez klopotu to zalozyc i jezdzic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo moge okazyjnie kupic taki zestaw zacisków z jarzmami co prawda z tarczami ale skoro tarcze nie podejda mozna zawsze odsprzedac a kupic na to konto od S4 a moim zdaniem 1000 zł za kompletny zestaw to nie są jakieś duże pieniądze co prawda zalezy co trzeba tam przerobić bo jak koszty duze to sie nie oplaca i po drugie sprawa jaka to jest ingerencja bo nie lubie z heblami kombinowac bo jak wiadomo trzeba z tym tematem ostroznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma zadnej kombinacji, trzeba ogarnac wszystko z glowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli śmiało kupować zaciski od S5 wraz z jarzmami a później dokupowywać resztę gratów ? możesz na PW mi napisac co bym potrzebował ? chce mieć upgrade zacisków i tarcz żeby były przystosowane pod moc około 300 zeby to spokojnie hamowało , dla mnie bez roznicy czy jest zestaw od s4 czy od s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...