Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to ma zaciski od allroada z ustaleniem zacisku wzgledem jarzma na drucie a on wrzucil klocki od zacisku z blachą plus blacha która nie będzie chodzic na tym zacisku.

Troche pokretne jest to co napisałem, ale jak wrzuci foto to dużo się wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

foto...nie wiem czy dokładnie o to chodziło...tylko mały problem i jednocześnie prośba...przy próbie dotarcia wypadła ta blaszka i skrzywiła się próbowałem delikatnie wrócic do pierwotnego kształtu i pekła mi jedna i prosba o namiar na komplet

fotki:

20131013_123710.jpg

20131013_123732.jpg

20131013_123821.jpg

20131013_123859.jpg

20131013_125646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski są ok. ale kupiłeś zle klocki... niby o co ta blacha ma sie zahaczyć... kupiles klcoki ktore sa np. do allroada a6 c5... one nie mają tych 3 blaszek na zewnetrzej stronie do kórych m.in. montujesz te sprężyny-blachy które Ci wypadają

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

Wg mnie to ma zaciski od allroada z ustaleniem zacisku wzgledem jarzma na drucie a on wrzucil klocki od zacisku z blachą plus blacha która nie będzie chodzic na tym zacisku.

Troche pokretne jest to co napisałem, ale jak wrzuci foto to dużo się wyjaśni

hehe podobnie ale na odwrót. włożył klocki pod taki zacisk na drut a zacisk i blacha jest ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widze, do glowy by mi nie przyszło zeby tak zrobić. Kolego kup klocki Ferodo FDB1629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widze, do glowy by mi nie przyszło zeby tak zrobić. Kolego kup klocki Ferodo FDB1629

a ja już się raz z czymś takim spotkałem... jakiś buc mechanik z Kielc założył kumplowi do a6 c6 pod tarcze 347mm takie klocki a że blaszki mu nie pasowały to je wy***ał... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i już sam nie wiem :facepalm: Jedni piszą że są identyczne, inni zaś, że się różnią w środku.

Zaciski przednie z B7 3.0tdi (973/974) są takie same po numerach jak w S4 B7 ???

Miałem dzisiaj w ręku zaciski z S4 B6 i tam było jak dobrze pamietam 981, czy to tylko stara numeracja ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa minimalnie inne. A klocki maja inną numeracje

Mozna je podmieniac ale pojawiają się piski i temu podobne atrakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk z s4 i z 3.0tdi a6 ma te same numery ale zeliwna strona zacisku jest trochę inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał przekładać nogę przez tunel na prawą stronę podczas hamowania bo pedał z prawej i może kolano przeszkadzać Ci biegi zmieniac. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał przekładać nogę przez tunel na prawą stronę podczas hamowania bo pedał z prawej i może kolano przeszkadzać Ci biegi zmieniac. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

o nie to nie zmieniam :grin::grin::grin:

czy 320 zmieści się w ori felgę stalową 16????

takie jeszcze mam pytanie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...