Opublikowano 26 Lipca 201312 l oj dobra czepiacie sie.. jezdze wkolo jezusa w swiebodzinie... wiec nie przekraczam na ogol setki.... tak pytam bo roznica w cenie to 450 zl za zestaw i nie wiem czy lepiej zainwestowac w hamulce czy w tuner plus kamera cofania:)?
Opublikowano 26 Lipca 201312 l glowa cie boli devastation? mam auto 4 lata i nie zapierdalam bo woze dziecko wiec nawet te 100 to raz w roku przekraczam i seryjne hamulce mi stykaja... chyba wlasnie sobie sam odpowiedzialem dzieki innym za dyskusje. pozdro
Opublikowano 26 Lipca 201312 l już Ci na gadu mówiłem :decayed: z jednej strony jeśli nie przegrzewasz tych co masz to można pomyśleć po co... ale z drugiej strony to bezpieczeństwo... kiedyś moze Ci zabraknąc tego hamulca jak będziesz się spieszył Skoro i tak masz wymienic tarcze i klocki... no zresztą... wybór należy do Ciebie tak naprawde. miałem ten sam dylemat..tył mi sie skonczył całkowicie, a zakup seryjnych tarcz i klocków na tył to jakies 400 zł Sieman jak nie bedzie róznicy miedzy 288 a 320 to odsyłam towar jak dzo dzo:decayed: Dzo-Dzo nie jest akurat tuaj dobrym przykładem bo to jedyna osoba na forum która się ze mną nie rozliczyła do końca i przestała odbierać telefony... :facepalm: Do tego jest oszustem bo powiedział że nigdy nie zakłądał tych hamulców po czym dowiedziałem się że było całkiem inaczej...
Opublikowano 26 Lipca 201312 l glowa cie boli devastation? mam auto 4 lata i nie zapierdalam bo woze dziecko wiec nawet te 100 to raz w roku przekraczam i seryjne hamulce mi stykaja... chyba wlasnie sobie sam odpowiedzialem dzieki innym za dyskusje. pozdro tak pobolewa, jak czytam wypowiedzi rodem z patologicznej odchłani załóz jeszcze cd-dvd, satelite, wodotrysk i woź swoje dziecko tym pierdzipudłem z hamulcami od cintocento, brak słów....
Opublikowano 26 Lipca 201312 l a myslalem, ze to audi montuje hamulce. Ale powaznie- skoro ktos dal hamulce takie a nie inne i ja nie zauwazam zeby mi byly potrzebne mocniejsze przy mojej jezdzie to skad ten bol d*py??. Pytam o opinie- kamera cofania przydatna bo slupkow nasrane i nie zawsze je widac- juz tylni zderzak malowalem... co prawda przedni tez bo wjechalem w dupe q7 ale bylo slisko i watpie zeby mocniejsze heble mi cos daly skoro i tak poszedl po lodzie... a pytam bo na zime mam 15 i o tym nikt nie wspomnial, ze 16 to minimum...
Opublikowano 26 Lipca 201312 l glowa cie boli devastation? mam auto 4 lata i nie zapierdalam bo woze dziecko wiec nawet te 100 to raz w roku przekraczam i seryjne hamulce mi stykaja... chyba wlasnie sobie sam odpowiedzialem dzieki innym za dyskusje. pozdro tak pobolewa, jak czytam wypowiedzi rodem z patologicznej odchłani załóz jeszcze cd-dvd, satelite, wodotrysk i woź swoje dziecko tym pierdzipudłem z hamulcami od cintocento, brak słów.... Słabo się zainteresowałeś tematem bo już na pierwszej stronie jest wspomniane o tym, że 16" to minimum.
Opublikowano 26 Lipca 201312 l Dobra dajcie koledze juz spokój...niech spokojnie sie namysli. Moje pierwsze pytanie tez było o felgi ale myślał ze pytam o letnie
Opublikowano 31 Lipca 201312 l Otrzymalem kompletne zaciski tyl 288 TRW z audi A4 B6 3.0 tdi i moje pytanie nie mam w komplecie srub laczacych zaciski z jarzmami tj po dwie na kazdy zacisk i moje pytanie demontujac swoje zaciski zwyklaki 245 z moje a4b6 1.8t moge wykorzystac te sruby do nowych zaciskow i jarzm?
Opublikowano 31 Lipca 201312 l nie masz 288 z B6 3.0tdi tylko z B7 śruby oraz blaszki do jarzm masz zawsze w kpl z nowymi klockami ale stare możesz wykorzystać
Opublikowano 1 Sierpnia 201312 l Wczoraj zmieniłem 312/255 na 320/288 i nie żałuję. Teraz to w końcu normalnie hamuje. Jeśli chodzi o tylne osłony to po zdjęciu starych przystawiłem je do tych z 3.0 TDI Q żeby zobaczyć jaka jest różnica w rozstawie otworów i okazało się że rozstaw i ilość otworów się zgadza więc nie musiałem nic przerabiać. Takie niespodzianki przy robocie to ja lubię. Wysłane z mojego MT27i
Opublikowano 1 Sierpnia 201312 l Wczoraj zmieniłem 312/255 na 320/288 i nie żałuję. Teraz to w końcu normalnie hamuje. Jeśli chodzi o tylne osłony to po zdjęciu starych przystawiłem je do tych z 3.0 TDI Q żeby zobaczyć jaka jest różnica w rozstawie otworów i okazało się że rozstaw i ilość otworów się zgadza więc nie musiałem nic przerabiać. Takie niespodzianki przy robocie to ja lubię.Wysłane z mojego MT27i no to nie miałeś osłon od 3.0 tdi skoro pasowały... osłony z 3.0 tdi nie pasują bez wiercenia
Opublikowano 1 Sierpnia 201312 l Dev narazie jestem w szoku jak to hamuje i miałeś rację (i nie tylko Ty) żeby nie bawić się w 312 tylko odrazu pakować 320/288. Siemian osłony są na 100% z 3.0 TDI bo były demontowane z tylnego kompletnego zawiasu który był razem z dyfrem i od niego też brałem 320 bo były bardzo ładne w bardzo dobrej cenie. Osłony miały trzy otwory tak jak w moim aucie i wszystko pasowało. Dla mnie to dziwna sprawa z tymi osłonami. Jednym pasują a innym nie. Wysłane z mojego MT27i
Opublikowano 1 Sierpnia 201312 l Dev narazie jestem w szoku jak to hamuje i miałeś rację (i nie tylko Ty) i co z tego ? i tak każdy musi sie przekonac na własnej skórze bo i tak nie uwierzy czego Ty jestes zywym przykłądem
Opublikowano 4 Sierpnia 201312 l Dev narazie jestem w szoku jak to hamuje i miałeś rację (i nie tylko Ty) i co z tego ? i tak każdy musi sie przekonac na własnej skórze bo i tak nie uwierzy czego Ty jestes zywym przykłądem hamuja hamuja:wink: kolega zapier.... sie piszczelami o schowek jak ze 150 poszło do 0:wink: 288 to nadaje sie do Ibizy
Opublikowano 5 Sierpnia 201312 l Za miesiac zaczniesz sie rozgladac za 345/300 mm też mu to mówiłem .....:decayed:............ale.........poczekamy ...pożyjemy.... ---------- Post dopisany at 02:57 ---------- Poprzedni post napisany at 02:48 ---------- . . . . oj dobra czepiacie sie.. jezdze wkolo jezusa w swiebodzinie... wiec nie przekraczam na ogol setki.... tak pytam bo roznica w cenie to 450 zl za zestaw i nie wiem czy lepiej zainwestowac w hamulce czy w tuner plus kamera cofania:)? kamerki nie ...ale tuner bym chciał mieć :kox:
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto