Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Bieniek ! Tarcze biorę zimermana a klocki jakie brać ? Brembo , ATE ,Ferodo ?

OZty

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam koledzy, czy tarcze zimmerman 100.1249.20 są odpowiednie do zacisków pod 320 do a4? I jaki symbol klockow ferrodo powinienem szukać do tego?

i9300

Opublikowano

Zaciskow 320mm jest kilka rodzai a kazdy ma inny klocek.

musisz podac wiecej danych.

Opublikowano

Kolego Tominnator

dałeś tarcze 330 z alfy czy 325 z cupry w opisie masz Seat

przy takiej tarczy to chyba jak wyżej Dev napisał

Co planujesz na tył 312 ?

ogólnie wyszlo bdobrze :naughty:

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

Lipne te zdjecia

sa dwie mozliwosci:

FDB1407 lub FDB1629

Daj foto od czola zacisku, jezeli maja byc te ze zdjecia to nie sa kompletne.

Opublikowano

Ok za moment zrobię trochę lepsze

i9300

Opublikowano

Przod jest na 334x32 tyl jest 312x25, do 4 tloczka nie ma porownania, jezdzilem na malych malych, srednich i duzych 4 tloczkach wiec moge wiecej na ten temat powiedziec. Nie musi Ci sie dev podobac, zestaw jest do ostrej jazdy a nie zeby wpasc na spota i jarac sie ze sie ma 4 tloczki zamiast jednego. Stoi wysoko bo ma sprezyny z a4 akurat, jest tez dosyc twardo. Bedzie chwila w grudniu to obnize jakies 2-3 cm max i nie bedzie taka koza, ale gleby nie zalozoe bo za duzo jezdze w porownaniu do innych i w roznym terenie

Tak to wyglada, mozecie hejtowac dalej:)

f0a7296aaf75.jpg

Edytowane przez Tominator

Opublikowano

Zrobiłem troszke lepsze

34c6502f.jpg

bd622ff9.jpg

971fed79.jpg

0f1dd823.jpg

ebec548c.jpg

8e60276f.jpg

3643e5c3.jpg

Opublikowano

No to już jest gruby hebel nie ma co graty moda :hi:

Opublikowano

Nie musi Ci sie dev podobac, zestaw jest do ostrej jazdy

Podziwiam Twoj entuzjazm :facepalm:

Zrobiłem troszke lepsze34c6502f.jpgbd622ff9.jpg971fed79.jpg0f1dd823.jpgebec548c.jpg8e60276f.jpg3643e5c3.jpg

FDB1407, musisz miec jeszcze druty TRW PFK480, mocowanie przewodow hamulcowych, samych przewodow oraz wtyczek czujnikow zuzycia

Opublikowano

Jakies tam mocowania mam w komplecie jeszcze a powiedz mi kolego jeszcze czy te tarcze 100.1249.20 bedą ok ?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jo beda ok.

przewody masz ?

Opublikowano

Nie mam będę musiał skądś skombinowac, pytałem o te tarcze dlatego bo mam do kupienia w dobrej cenie

i9300

Opublikowano

Jak chcesz to mam przewody do tych zaciskow, nowe.

Opublikowano

Jaka cena?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piotrekrkk - na jarzmach masz wybity nr 630? Jezeli tak to Dev mi mowil, ze to sa zaciski z allroada najprawdopodobniej i musi byc do nich inny klocek niz do 320mm z B7 np. Sam ostatnio przez pomylke takie kupilem, ale oddalem je i kupilem przod i tyl z B7 2.0 tfsi, a jutro bede chyba je zakladal. ;)

Opublikowano

55zl/kpl

Opublikowano

Piotrekrkk - na jarzmach masz wybity nr 630? Jezeli tak to Dev mi mowil, ze to sa zaciski z allroada najprawdopodobniej i musi byc do nich inny klocek niz do 320mm z B7 np. Sam ostatnio przez pomylke takie kupilem, ale oddalem je i kupilem przod i tyl z B7 2.0 tfsi, a jutro bede chyba je zakladal. ;)

Tak, jest 630 a skojarzysz jakie wtedy klocki.trzeba?

Dev wezmę te przewody, wyślij mi resztę na pw

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Klocek jest taki jak podalem wczesniej plus drut TRW

zadzwon do mnie jutro to ustalimy co i jak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.