Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie mam skoro tarcze 320mm od A6 c6 3.0tdi nie pasuja do a4 b6 to jakie tarcze beda pasowac do b6 o srednicy 320mm. Czytam czytam ale nic nie rozumiem. Pomoże ktoś?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A z A4 b7 np 2.0 TFSI ?? ( tam są 320)

Opublikowano

sport quatro


Dzisiaj skonczylem projekt hebli do starszej wersji audi, kto zgadnie co to za autko? :)
91ac9c34ff6f.jpg
1d852f1af10e.jpg

Opublikowano

A z B7 3.0 tdi beda pasować? Tam sa 320 badz 321

Edytowane przez lunatic

Opublikowano
  • Autor

A z B7 3.0 tdi beda pasować? Tam sa 320 badz 321

Właśnie takie potrzebujesz.

Opublikowano

sport quatro

Dzisiaj skonczylem projekt hebli do starszej wersji audi, kto zgadnie co to za autko? :)91ac9c34ff6f.jpg1d852f1af10e.jpg

Zgadza sie Sport Quattro S1:)
Opublikowano

Pytanie mam skoro tarcze 320mm od A6 c6 3.0tdi nie pasuja do a4 b6 to jakie tarcze beda pasowac do b6 o srednicy 320mm. Czytam czytam ale nic nie rozumiem. Pomoże ktoś?

tarcza musi miec wymiar 320/30/46.5 mm

Opublikowano

8E0615301AD (tarcza lita)

8E0615301AE (dziurkowana)

Po tych numerach OE znajdziesz odpowiedni zamiennik :hi:

Opublikowano

Oki takie mam dziekuje:)

Opublikowano

Kolega ma głowe :)

Opublikowano

Panocki mam pytanko odnośnie hamulców.

Robię swap na 312mm z okazji bicia rocznych tarcz 288mm, mam już graty.

Do piaskowania trzeba zabezpieczyć:
-wszystkie rurki zacisków z wlotami

-otwory na tuleje

-otwór tłoczka (najlepiej zabezpieczyć starą gumą)

-wszystkie gwinty -> założyć śruby z nakrętką ?

-gwinty w jarzmach

P.s.

Czym zabezpieczyć końcówki rurek ?

Opublikowano

Nic nie musisz zabezpieczac tylko pilnowac aby proszek nie wszedl w rowek w ktorym jest zewnetrzna gumka.

załatw sobie dwa gwintowniki, jeden M6 a drugi M10X1 zeby poprawic gwint odpowietrznika oraz zasilania i mocowania blaszki od czujnika zuzycia klocka.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Opublikowano

Zdecydowanie 320mm tym bardziej że pod twoją zwrotnice zaciski pasują P&P

Opublikowano

Dużo większy koszt modu między 320 a 312 ?

Rozumiem ze tu i tu felga 16"

Przy 320 dochodzą jescze inne zaciski i klocki tak ?

A przy 312 mogą zostać te co teraz mam u siebie ?

Jak patrze po all to 312 bez problemu jest a 320 jakoś mało.

Opublikowano

Wczoraj u siebie zakladałem z 312mm na 320mm to jarzma zaciski klocki i tarcza jest inna niz 312mm

Opublikowano

Wszystko zależy w jakim celu robi się swap żeby tylko poprawić hamowanie tanim kosztem to zdecydowanie 312mm ale jak komuś zależy żeby heble dobrze się prezentowały w większej feldze to zdecydowanie 320mm wyglądają naprawdę kozacko co do kosztów ja za 320zł wyrwałem ładne oryginalne tarcze z klockami i komplet zacisków c6 c5 jeszcze tylko alu zwrotnice z b6 i zestaw wjedzie do mojej b5:)

Opublikowano

Chodzi mi tylko i wyłącznie o poprawę hamowania, nie wbijam na tor itp i w zasadzi heble które mam aktualnie nie zawiodły mnie ani razu.
Jednak jak już trochę zacząłem dłubać przy aucie, to co chwile nowe mody wpadają do głowy....
A przy 172hp przydałoby się aby auto również dobrze hamowało.
Dzięki za odp, w takim razie zostanę przy 312 :D

Wracając w takim razie do zadanego pytania, które heble z aukcji wydają się najlepsze ??

Opublikowano

Kolego widze ze nie pojmujesz istoty rzeczy.

dla Ciebie 312 a 320 to niewielka roznica, matematycznie sprawe ujmujac to "tylko" a może "aż" 8 mm.

ale porownaj dokladnie te dwie tarcze, ich wymiary a pojmiesz gdzie tkwi diabeł

Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi tylko i wyłącznie o poprawę hamowania, nie wbijam na tor itp i w zasadzi heble które mam aktualnie nie zawiodły mnie ani razu.

Jednak jak już trochę zacząłem dłubać przy aucie, to co chwile nowe mody wpadają do głowy....

A przy 172hp przydałoby się aby auto również dobrze hamowało.

Dzięki za odp, w takim razie zostanę przy 312 :D

Wracając w takim razie do zadanego pytania, które heble z aukcji wydają się najlepsze ??

288 czy 312 to bez różnicy, jak chcesz wydać kasę na 312 to kup sobie lepiej bigos i zjedz ze smakiem.

320stek jest wysyp na allegro z A6 C6, można nawet za 50zł kupić sztukę, kwestia rozpoznania zacisku na aukcji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.