Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Nie mogę otworzyć samochodu z pilota (scyzoryk)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj przy próbie otwarcia samochodu nie było żadnej reakcji na wciśnięcie któregokolwiek z przycisków na pilocie. Chwilę wcześniej samochód zamknął się prawidłowo. Drugi zapasowy pilot otworzył samochód, ale z bardzo bliska przy samej szybie. Postanowiłem wymienić baterie w każdym z nich. Efekt jest taki, że nie działa w tej chwili żaden. Czy rozładowanie/wymiana baterii może rozkodować kluczyk?

Dodatkowo nie mogę otworzyć samochodu z kluczyka, bo jakiś debil chyba gmerał przy zamku i nie mogę wsunąć do końca grota.

Mam dodatkowo przy zapasie plastikową wkładkę z 2 kodami:

pierwszy jest 8 cyfrowy

drugi zaczyna się literą i ma 6 cyfr.

Czy z tymi danymi można coś sprawnie zaradzić? Jestem z Warszawy może znacie kogoś kto może mi pomóc.

Opublikowano

po wymianie bateri musisz włożyć kluczyk do stacyjki i włączyć zapłon ,kluczyk zacznie normalnie działać ,a co do tego że masz rozwaloną wkładkę możesz wejsć przez bagażnik z tego co widzę masz kombi,aby otwprzyć bagażnik kluczyk przekręć w lewo do momentu otwarcia klapy (odskoczy)

Opublikowano

Ciekawe tylko, czy ma wkładke w klapie. W sedanach klameczka występowała również bez wkładki zamka :kwasny: Jeszcze jest szansa (ale mała), że w drzwiach pasażera ma wkładke. Troche doopa teraz, jak oba kluczki mu padły :confused4:

Opublikowano

Siemano.Zostawiłem padakę na miesiąc.Aku rozjedwabiony do zera-nawet dioda w dzwiach nie mruga.Otworzyć mogę jedynie bagażnik,dodam że sedan b6.Macie jakieś opcje prócz rozkręcania pokrywy pod silnikiem.Stoję na parkingu i piz*zi,więc kłaść się nie po drodzę mi.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:48_________________________________________________A zamek w drzwiach tylko u kierowcy mam i nie reaguje.

Opublikowano

po wymianie bateri musisz włożyć kluczyk do stacyjki i włączyć zapłon ,kluczyk zacznie normalnie działać ,a co do tego że masz rozwaloną wkładkę możesz wejsć przez bagażnik z tego co widzę masz kombi,aby otwprzyć bagażnik kluczyk przekręć w lewo do momentu otwarcia klapy (odskoczy)

Dokładnie tak jak mówi greg2505, miałem już też taki przypadek że wymieniłem baterie w pilocie i nie chciał mi działać central ale jak otworzyłem z kluczyka i odpaliłem auto pilot wrócił do normy więc nie pozostaje Ci jakoś dostać się do auta :mysli:
Opublikowano

Ile kosztuje szyba boczna? :kox:

A co do wymiany baterii, to gdzieś na forum czytałem, że jak się ją przełoży w przeciągu jakichś kilku sekund (nie pamiętam dokładnego czasu), to się nie rozkoduje... no ale teraz to już musztarda po kolacji jest...

Pozdr.

G.

Opublikowano

Sama szybka pewnie coś koło 100zeta - alledrogo Ci odpowie. co do przekładania baterii to trzeba mieć troche prktyki, żeby się zmieścić w minimalnym czasie wymiany baterii.

Opublikowano

Sama szybka pewnie coś koło 100zeta - alledrogo Ci odpowie. co do przekładania baterii to trzeba mieć troche prktyki, żeby się zmieścić w minimalnym czasie wymiany baterii.

Ja tam jakoś nie zauważyłem żeby można było zmieścić się w czasie, otwierałem tylko dosłownie na kilka sekund pilota i od razu złożyłem i potem i tak nie działał musiałem przekręcić go w stacyjce...
Opublikowano
  • Autor

Temat rozwiązany -koszt 350 zł :(

Przyjechał Pan złodziej :) i otworzył samochód za pomocą pompki do podważenia tylnych drzwi i drutu do odkręcenia tylnej szyby (250 PLN). Potem to już małpia zręczność była potrzebna żeby przez tylne okno wejść do środka.

Dodatkowo 100 PLN za naprawę lewego zamka na przyszłość.

Co do rozkodowania się kluczyka to już po zrobieniu z w/w tematem porządku zrobiłem eksperyment i rozebrałem kluczyk na dosłownie 1 sekundę i złożyłem - rozkodował się....

Opublikowano

No ciekawa sprawa z tym rozkodowaniem kluczyka. ja znowu zmieniałem baterie w kluczyku, zajęło mi to trochę...ok minuty. I co ciekawe kluczyk sie nierozkodował :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.