Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dzisiaj rano niestety musiałem moje a4 b6 odpalać z kabli. Po tej czynności wyskoczylo duzo kontrolek obok zegarów, wskazówki zadrżały i audi w końcu zapaliła. Licznik się nie skasował, jedynie data.

Przechodząc do sedna.. Wskaźnik paliwa pokazuje 0, zasięg też 0 mimo, że bak jest w połowie pełny. Po 3h po odpaleniu to samo. Może mi ktoś pomóc ? Same mam tylko problemy z tym samochodem w mrozy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG- pousuwać błędy. Tak jak kolega wyżej napisał - test zegarów, Jeśli nie pomoże to trzeba zajrzeć do pływaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie wczoraj przy mocniejszym ruszeniu nagle wskażnik paliwa poszedł na zero i na fisie pokazało też 0km a tankowałem godzine wcześniej ,telefon do mojego kolegi z aso audi i wskazówka żeby przy wyłączonym zapłonie wyciągnąc bezpiecznik nr. 15 i po 15 sekundach z powrotem włóżyć i faktycznie po przekreceniu zapłonu wskazówka się podniosła i fis pokazywał znowu 300km , mi tym sposobem pomogło tylko że to było w benzynie 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie wczoraj przy mocniejszym ruszeniu nagle wskażnik paliwa poszedł na zero i na fisie pokazało też 0km a tankowałem godzine wcześniej ,telefon do mojego kolegi z aso audi i wskazówka żeby przy wyłączonym zapłonie wyciągnąc bezpiecznik nr. 15 i po 15 sekundach z powrotem włóżyć i faktycznie po przekreceniu zapłonu wskazówka się podniosła i fis pokazywał znowu 300km , mi tym sposobem pomogło tylko że to było w benzynie 1.8T

zgadza się bo to tzw. reset zegarów a na dobrą sprawę po ok.15 min. na włączonym zapłonie powinny się same z kalibrować,ale nie zawsze jest to regułą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie wczoraj przy mocniejszym ruszeniu nagle wskażnik paliwa poszedł na zero i na fisie pokazało też 0km a tankowałem godzine wcześniej ,telefon do mojego kolegi z aso audi i wskazówka żeby przy wyłączonym zapłonie wyciągnąc bezpiecznik nr. 15 i po 15 sekundach z powrotem włóżyć i faktycznie po przekreceniu zapłonu wskazówka się podniosła i fis pokazywał znowu 300km , mi tym sposobem pomogło tylko że to było w benzynie 1.8T

zgadza się bo to tzw. reset zegarów a na dobrą sprawę po ok.15 min. na włączonym zapłonie powinny się same z kalibrować,ale nie zawsze jest to regułą.

to jest sposób na skróty tak jak mi powiedział koleś z aso jak chcesz sprawdzić czy działaja zegary - jeśli nie posiadasz kabel vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio to samo po odpaleniu z przewodów wyskoczyła rezerwa po podładowaniu aku wystarczyło go odpiąć na 5 minut i wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze wieczorem ładnie odpalała, dzisiaj rano otworzyłem i rozrusznik nawet nie zakręcił. Cos zaczęło cykać, zegary oszalały i wogóle jej nie mogłem zamknąć już potem. Zaholowałem do elektryka. Słabe akku ? Gwarancje mam, bo kupione jesienią.. Możliwe żeby prawie nowe akku tak mocno padło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk wymienił akku, to co miałem już prawie nie dało sie ładować. Mogę zwrócić jakoś ten stary akku jak mam na niego jeszcze gwarancje ? Nie wiem jakiej firmy był, bo wsadzał go poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare akku ma przepaloną cele. Mogę go oddać / wymienić w ramach gwarancji ?

@Krystek_

Nie mogę poszukać. Jakie słowa kluczowe wpisywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...