Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzęczyk włączonych świateł, rezerwy paliwa, dźwięków ostrzeżeń


MisiuKolorowy

Rekomendowane odpowiedzi

No to te mają 30 mm. Ok. Dziękuje za pomoc :hi:

---------- Post dopisany 28-04-2012 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 17:56 ----------

Jeszcze takie pytanie.

Z tych dwóch głośników:

1.http://allegro.pl/glosnik-mini-30-mm...255291660.html

lub

2.http://allegro.pl/mini-glosnik-30mm-...291897480.html

który jest lepszy?

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 14:29 ----------

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie rozpieprzasz mi tatuaże na mięśniach czoła

Przecież to są takie same głośniki tylko różnią się cena

I powiedz mi jak ktoś ma określić który jest lepszy?

Ale jeśli zrobi Ci to różnice to napisze ze pierwszy bo tanszy

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Normalnie rozpieprzasz mi tatuaże na mięśniach czoła

Przecież to są takie same głośniki tylko różnią się cena

I powiedz mi jak ktoś ma określić który jest lepszy?

Ale jeśli zrobi Ci to różnice to napisze ze pierwszy bo tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo pytanie bylo dziwne dlatego tak odpowiedzialem

ja wyrwalem glosnik ze starych słuchawek i nie patrzylem nawet co tam jest napisane

poprostu na ori glosniku z tego co pamietam nic nie jest napisane to ciezko jest co kolwiek porownac, watpie tez zeby gdzies znalesc jakakolwiek specyfikacje odnosnie buzerów w poszczegolnych zegarach , no chyba ze ktos ma do nich dostep

co bys nie wlozyl bedzie dzialac

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

no bo pytanie bylo dziwne dlatego tak odpowiedzialem

ja wyrwalem glosnik ze starych słuchawek i nie patrzylem nawet co tam jest napisane

poprostu na ori glosniku z tego co pamietam nic nie jest napisane to ciezko jest co kolwiek porownac, watpie tez zeby gdzies znalesc jakakolwiek specyfikacje odnosnie buzerów w poszczegolnych zegarach , no chyba ze ktos ma do nich dostep

co bys nie wlozyl bedzie dzialac

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

i dlaczego ja cos pisze to wkleje sie 2 razy??

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

i dlaczego ja cos pisze to wkleje sie 2 razy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak działa mi pisk od rezerwy, płynu hamulcowego dziala a nie dziala od zostawionych zapalonych świateł? To bedzie spalony głośnik czy jakaś inna przyczyna? To jest ten sam głośnik czy są dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , ten sam tylko nie dziala Ci pewnie przekazywanie sygnalu na zegary ze sa otwarte drzwi

a tak zapytam, dzialal Ci przedtem od zapalonych swiatel, bo ktos tez kiedys myslal ze nie dziala a poprostu nie wyjmowal kluczyków ze stacyjki i myslal ze cos jest nie tak , bo to dziala tylko bez kluczyka w stacyjce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotkę jak to dolutować? ja dolutowałem jakiś głośnik od słuchawek do tych 'nóżek', które są bliżej siebie i nie chce mi działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działał od początku.... Nie działa nawet jak wyjmę kluczyk i otworze drzwi.

Wszystko inne działa, centralny, lampka wszystko ok tylko nie mam Gonga.

Teraz zgłupiałem nie wiem gdzie szukac. Mam taki chamski,uniwersalny buzzer w skrzynkę bezpieczników zrobiony ale mnie drazni bardzo. :(

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

A były wersje bez tego gonga?

U mnie prawdopodobnie nie ma czujnika (albo jest skopany) że kluczyk jest w stacyjce.

Tzn jak miałem Golfa to wystarczyło żeby włożyć kluczyk do stacyjki (nie przekręcając) i włączała się radio szyby elektr itd, tu tego też nie mam od początku jak kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...