Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-D - jaka zmieniarka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy, mam radio RNS-D z systemem Bose w B5 AVG Avant z 2000 roku po ostatnim lifcie. W samochodzie pełne wypasy, a nie mam... zmieniarki :wallbash: RNS-D jest w komplecie ze wszystkim, GPS, tuner TV, etc. i zauważyłem, że na kablu od zmieniarki podłączona jest wtyczka do iPod/iPhone. Korzystam z niej i działa to na zasadzie, że widzi CD6 i w ten sposób odtwarza utwory z iPhone i jedyne co mogę zrobić to dać "do przodu" lub "do tyłu". Nie widzę fizycznie zawartości iPhone i ciężko się to obsługuje, bo np. ekran telefonu podczas połączenia jest zablokowany i nie mogę absolutnie niczego zmieniać oprócz głośności ;-)

Chcę w końcu wpakować tam zmieniarkę, jak należy. I tutaj pytanie - na aukcjach jest cała masa różnych zmieniarek i każda inna. Podobno w tylnym boczku występowały różne modele i różne wielkości zmieniarki. Czy to prawda? Przeszukałem forum i nic nie znalazłem. Dodatkowe pytanie - jaki kabel kupić (lub jaki powinien być, bo jakieś kable z tyłu w boczku są pod tunerem) i ew. gdzie go poprowadzić, żeby było "fabrycznie"? Na razie nic nie rozbierałem, auto mam od września i aura nie sprzyja - nie chcę, żeby mi później wszystko skrzypiało.

Jak sprawdzić jaką powinienem mieć zmieniarkę o na jakim kablu? Zrobić foto tyłu czy mylę się twierdząc, że były "różne"?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jako, że Navi+ obsługuje tylko 6CD, to wezmę tę ori Audi. Powiedz mi proszę czy są jakieś numery części, które ze sobą współpracują czy mimo wszystko kupuję troszkę w ciemno? ;-) Bo nikt mi nie zagwarantuje, że zmieści mi się w fabryczny otwór w bagażniku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli widzi Ci iphona to gdzieś jest emulator, trzeba będzie go odłączyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko kwestia kabla i nikt nic na siłę nie przerabiał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...