Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy dobrze wybrałem ?


masterbialy

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie wybrałeś dobrze,jak ja robiłem rozeznanie do siebie to miałem do wyboru trzy opcje Prins,Landirenzo i BRC.Wybrałem własnie BRC sequent 24 ponieważ jest to instalacja bardzo powszechna na polskim rynku i polecana nie tylko przez użytkowników Audi,cena w porównaniu z innymi też jest konkurencyjna.Co do wypowiedzi poprzednika to rzezywiscie wtryskiwacze pracują troche głośniej od tych oryginalnych ,ale to miedzy innymi przez to ze są one zamontowane na górze silnika,ale po zamknięciu maski hałas nie jest aż tak dokuczliwy.

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wybrałeś bardzo dobrze,instalke mam już prawie rok i żadnych problemów,z początku wydawało mi sie że za dużo pali ale to wina była brudnej przepustnicy oraz uszkodzony termostat.Spalanie na dłuższych odcinkach, spokojna jazda ,zużywa teraz ok 8 litrów na 100.Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź spokojny, dbaj o regularny serwis (szczególnie po okresie gwarancyjnym - co dla wielu nie jest już tak oczywiste), a będziesz zadowolony.

Przejechałem 40tys km i wszystko gra jak przed montażem. Co prawda Prins jest dokładniejszy, ale cena też z innej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wszystkie opinie pochlebne, ja też jeżdźe na BRC sequent 24, wprawdzie przejechałem dopiero kilka tys km ale jestem w pełni zadowolony z tej instalacji gazowej, w proporcji jakość - cena wypada bardzo dobrze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...