Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 1.9 AJM] Olej dla PD-ka


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam po lekturze w archiwum.. ze wszyscy zalecaja syntetyk zalewac.. a ja jak sobie przypomne zalewalem olejem byle tylko spelnial norme 505.01 i nie zastanawial sie czy to syntetyk czy nie.. po prostu patrzylem czy spelnia ta norme i tyle... czy slusznie, czy powinienem sie teraz zastanawiac czy slusznie zalalem audi oliwa Texaco Havoline 505.01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cookiemonster, ale napisz dokalndie jakim zalales. Syntetyk jest bardzo dobry dla turbiny, ale ludzie jezdza tysiace kilometrow na mineralnym i tez jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cookiemonster, ale napisz dokalndie jakim zalales. Syntetyk jest bardzo dobry dla turbiny, ale ludzie jezdza tysiace kilometrow na mineralnym i tez jest dobrze.

no wlasnie jedyne co pamietam to ze to byl Texaco Havoline 505.01 wowczas myslalem ze jesli jest 505.01 to reszta mnie nie interesuje :roll: mam jeszcze jedna flaszke w bagazniku.. chyba bede sie jej musial przyjzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież opisywany olej Texaco to full syntetyk!!! i tak mówi też norma VW 505.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście planuje zakupić: Shell Helix Diesel Plus VA 5W-40 VA - oznacza specjalnie przeznaczenie dla PD spełniający normę 505.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...