Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja męczę niszczyciele USA już niedługo T30 w garażu :decayed: może tak nie odbija jak OB 704 ale armatę ma chyba lepszą i obracaną wieżę :wink: jak stracisz gąskę to jeszcze jest nadzieja :whistling:

Jak ci ktoś zasunie pod wieże to będziesz miał nie lada problem :naughty: wieży nie obrócisz szybko i zginiesz dość szybko , wczoraj byłem świadkiem jak T30 ,zgwałciły trzy Batchaty 25T :grin: .Na przywitanie dostał w gąski..to naprawił , no ale potem już nie dał rady bo dostawał z każdej strony ..i pufff:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: i tak bywa przyjacielu :wink:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Każdy tank ma wady i zalety :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez ide na tego T30 bo mnie ciekawi ten czolg strasznie no i wlasnie ten za***isty plus ze mozna wieze obracac nie trzeba sie tak meczyc z ustawieniem TDKa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy batczaty to i twoja jadzie by zalatwily bez problemu ;) a obiekta jeszcze szybciej ;) te skurczybyki jak sa w kupie to samemu nie ma co sie wychylac ;) chyba ze pierwszym strzalem zalatwilbys jednego, to jeszcze jest nadzieja ;) gorzej jak one atakuja pierwsze

a co do T30 to dla mnei to zwykly czolg i tyle, bardzo dobre dzialo i papierowa reszta, moze oprocz frontu wiezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz T30 to jest taki sam za***isty czolg jak T-29 czy T-32,T-34 nimi trzeba umiec grac chowac sie calym a wystawiac tylko wieze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bo mam, i nawet je lubie ;) kazdy czolg do czego innego po prostu ;) a wieza tez ma slabe punkty od frontu

no wieze trzeba celowac w ta czapke i zawsze wchodzi pieknie ale na spokojnie trzeba celowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, a jak nie widac bo np stoi pochylony to mozna probowac trojkacik nad tym grubym kawalem blachy trzymajacym lufe ;) ale to juz blizej trzeba byc

zaczolem tez grac francuskimi ale za***iście zle sie gra wiec szybko skonczylem zawziolem sie na te USA teraz robie je razem z niemieckimi tylko ze w niemieckich robie taki myk ze z tigera P sobie przeskocze na ferdka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T30 w garażu :decayed: i już działo 155mm zamontowane :wink: złotko czyni cuda :grin: T28 prototyp powinni wykasować to jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zniszczyć to E-75 napindalam z T30 z top gana w dolną płytę albo z boku i nic :kwasny: Rykoszet albo tym go nie pokonamy :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

T30 w garażu :decayed: i już działo 155mm zamontowane :wink: złotko czyni cuda :grin: T28 prototyp powinni wykasować to jest przepaść.

za***iście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania trochę kasy ... nie wiecie czy na weekend jakieś tanki w promocjach będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania trochę kasy ... nie wiecie czy na weekend jakieś tanki w promocjach będą?

na pewno cos bedzie tak ze sie wstrzymaj powinni dac cos fajnego po tej aktualizacji ja bede kupowal tigera P wlasnie i powinno sie udac tez kupic prototypa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...