Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Poniżej 8 tieru to raczej zabawki i szkoda kasy jak są w normalnej cenie( no chyba że promocja). Jak było wcześniej powiedziane T 34 albo jag 8.8 no chyba że wygrasz typa w jakimś konkursie:decayed:

konkurs na "bananowca " :polew::polew::polew:hdk.gif

Opublikowano
jag 8.8

no powiem Wam , ze "specyficznie" gra sie TD-kiem :kox::kox::kox:

Opublikowano

Wszystkiego trzeba sie "naumieć", gratki zakupu:wink: Prawdopodobnie jutro wchodzi patch 8.9.

Opublikowano
  • Autor

no ja narazie mam 5tier TD i tez mi sie dziwnie gra :decayed: ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :wink: patch 8.9 to pewnie ukradna 122 z kv-1s :(:kwasny:

Opublikowano
Wszystkiego trzeba sie "naumieć", gratki zakupu:wink:

Pewnie z czasem sie ogarne ale na ta chwile to mi sie słabo gra :naughty::naughty::naughty:

dzieki :wink:

Opublikowano
Wszystkiego trzeba sie "naumieć", gratki zakupu:wink:

Pewnie z czasem sie ogarne ale na ta chwile to mi sie słabo gra :naughty::naughty::naughty:

dzieki :wink:

Ja bym tam dobra robote tym zrobil doswiadczenie jest dobre na tdkach :decayed: Panowie co myslicie o tym jak arta sie sciaga st-1 na hita:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jestes hardcorem :decayed::decayed:

Opublikowano
Wszystkiego trzeba sie "naumieć", gratki zakupu:wink:

Pewnie z czasem sie ogarne ale na ta chwile to mi sie słabo gra :naughty::naughty::naughty:

dzieki :wink:

Ja bym tam dobra robote tym zrobil doswiadczenie jest dobre na tdkach :decayed:

nie chodzi mi o doswiadczenie bo tu akurat jest ok , fajnie przewaznie wszystko wchodzi , ogólnie tank odporny tylko bardziej chodzi mi o to ze c**jowo MI SIE akurat gra. moze jak sie przestawie to bedzie lepiej. Na ta chwile jak mi ro***bią 8.8 i przesiadam sie na IS-a to o wiele lepiej mi sie gra. Zaczynam zalowac ze nie wziałem T34 :naughty:

Opublikowano

a co pierwszyraz grasz czolgiem bez obracanego dziala?

Opublikowano
a co pierwszyraz grasz czolgiem bez obracanego dziala?

no :D

Opublikowano
  • Autor

kuzwa ja tak samo i czasem chcem obrocic wieżą :decayed::decayed::decayed::polew::polew: ale wydaje mi sie ze to kwestia przyzwyczajenia:wink:

Opublikowano

W 8.9 nic z kw1s nie zrobia, póżniejsze pache może. Mają rozdzielić go na 2 oddzielne czołgi jeden sport na 5 tierze z 85mm bardziej mobilny a 2 na 6 tierze tylko wolniejszy i dodatkowo dostanie jeszcze działo 100 mm. Tedekami trzeba z 2 linii to cie nie zajadą no chyba, że tylko ty zostaniesz to wtedy lipa. Z regóły tedeki mają papierowy pancerz a działo ma jebnię..e W jagu 88 masz na odwrót( dodatkowo jest w miare celny i szybko strzela co nie w każdym td sie zdaża) trzeba sie przyzwyczaić:decayed:

Opublikowano
Wszystkiego trzeba sie "naumieć", gratki zakupu:wink:

Pewnie z czasem sie ogarne ale na ta chwile to mi sie słabo gra :naughty::naughty::naughty:

dzieki :wink:

Ja bym tam dobra robote tym zrobil doswiadczenie jest dobre na tdkach :decayed: Panowie co myslicie o tym jak arta sie sciaga st-1 na hita:decayed:

ja pomysle tyle, ze kurna jeden szczal na minute prawie i czesto te pociski leca nie tam gdzie trzeba ;) wiec dla mnie zadna satysfakcja ;) choc moze to urok ruskiej arty :/ zaluje ze nie poszedlem w inna nacje :/

Opublikowano
  • Autor

ogladąłem filmiki z jagtigerem 8,8 kuzwa szybko to przeładowuje :naughty::kox: + zamontować dosyłacz i jest git :decayed:

Opublikowano

no ten to jak karabin prawie ;) jak dobrze zlapiesz delikwenta to nie zdazy naprawic gasienic ;)

ale arta powyzej 8 poziomu to miedzy strzalami mozna spokojnie herbatke zrobic :)

Opublikowano

oj no ja mam przeladowanie 44 sek ale naprawde morda strasznie sie cieszy jak wchodzi bardzo czesto ponad 1...:decayed: albo kogos zrobisz na hita

Opublikowano

no ta ruska tez ma 44 albo cos kolo tego, ale nie lubie nia grac, takie szczaly to rekompensuja tylko czekanie dla mnie :) ale do zadowolenia to jeszcze troche :D moze jak bym grywal w jakichs plutonaczh czy cos, to by byla wieksza wspolpraca i wystawianie, a tak to nie lubie ;)

ale dla kazdego cos innego ;)

Opublikowano

kiedy ta łata wychodzi ??

Opublikowano

dziś .Serwery off są od 5 do 12:00

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

ogólnie już można zasysać łatkę .

Opublikowano

no juz zassałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.