Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sprzedalem ostatnio is3 bo juz nie chcialo mi sie nim jezdzic

Opublikowano

To był ŻĄRT!!! Ja isem 3 juz z 1.5 roku nie grałem ale w garażu czeka, nie mam zamiaru go sprzedawać.

Opublikowano

jebać jagode , kupuje T34 ... :decayed:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Duza różnica kosztów utrzymania pomiedzy IS-3 a IS ?? Bo nie wiem czy maxować IS-a czy kupować IS-3

Opublikowano

idź w is3 i 3maj go i maksuj załogę, dla mnie is to taki większy kv1s, pozdro

Opublikowano

to i ja się dopisze do listy graczy TrolGun_KW2, gram okazjonalnie bo ta gra to lipa straszna się zrobiła, fajnie było jak kw3 rządziło na kompaniach senioskich.

Opublikowano
  • Autor

dla mnie to IS3 dostał nerfa takie mam wrazenie :decayed:

Opublikowano

No bo dostał, słabszy pancerz "dziobka" i chyba cos z działem:kwasny:

Opublikowano

zaraz bede kupował T34 , przy kupnie szkolic załoge na 100% za 1200 golda ????

Opublikowano

gra sie zmienia i nic na to nie poradzimy :wink: ja wczoraj zakupilem GW tigera :decayed:

Opublikowano
zaraz bede kupował T34 , przy kupnie szkolic załoge na 100% za 1200 golda ????

nie ..no ale jak masz tyle golda to szalej jak ci nie szkoda na załogę ,ja bym dał 80% za sreberko ...

Opublikowano
zaraz bede kupował T34 , przy kupnie szkolic załoge na 100% za 1200 golda ????

nie ..no ale jak masz tyle golda to szalej jak ci nie szkoda na załogę ,ja bym dał 80% za sreberko ...

za sreberko jest 75% chyba :) , własnie zostanie mi po zakupach 1200 golda i nie wiem co z tym zrobic... :grin:

Opublikowano

zostaw sobie na wolne doswiadczenie jak bedziesz potrzebowal to wymienisz

Opublikowano

Weż z jakiegoś amerykańca cieżkiego niech ci perki robją, przyda sie do E5:naughty:

Opublikowano
Weż z jakiegoś amerykańca cieżkiego niech ci perki robją, przyda sie do E5:naughty:

Eeeee ziomek ja nie mam 25sztuk tanków w garazu :wink::wink:

Opublikowano

wymiana golda za doswiadczenie jest bez sensu, duzo bardziej oplaca sie kupic premium, aczkolwiek w tym miesiacu daja za 50k expa :) a nie masz jakiejs hamerykanskiej zalogi juz przeszkolonej? na czolg premium wrzucasz taka bez zadnych strat

Opublikowano
wymiana golda za doswiadczenie jest bez sensu, duzo bardziej oplaca sie kupic premium, aczkolwiek w tym miesiacu daja za 50k expa :) a nie masz jakiejs hamerykanskiej zalogi juz przeszkolonej? na czolg premium wrzucasz taka bez zadnych strat

no wlasnie nie mam bo szedłem ruska scieżka :wink:

Juz temat ogarniety , kupiłem załoge na 75% za srebrniki , T34 to jest własnie to czego szukałem :grin:

Opublikowano

ma pierdzielniecie co nie :D choc ja czesto trafiam na x-tiery :/, ale trzymajc sie z tylu tez mozna cos nakosic ;)

Opublikowano

moskal uważaj bo T34 łatwo wieże zablokować ...jak przeciwnik ci walnie pomiędzy wieże a nadwozie ...:wink: wiec hull down czyli jak pierdzielniesz pigułę to lufa max w dół

Opublikowano

Małe pytanko ile kasy średnio trzeba wladowac żeby spoko pograć?

200 zł styknie?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Aby spokojnie grać to wystarczyła by premka(43 zeta na miesiąc) i może 1 premium(T34 około 200 zeta)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.