Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aby spokojnie pograc to nic nie musisz kupowac, do 5-6 tieru czolgi zarabiaja spoko, a potem zobaczysz czego mozesz oczekiwac od gry :) nie ma sensu ladowac kasiory za wczesnie ;) w ogole nie ma sensu z perspektywy czasu ;)

Opublikowano

moja rada zatrzymac sie na 5-6 tierach i pograc zeby nauczyc sie grac i dopiero przechodzic wyzej:wink:

Opublikowano
aby spokojnie pograc to nic nie musisz kupowac, do 5-6 tieru czolgi zarabiaja spoko, a potem zobaczysz czego mozesz oczekiwac od gry :) nie ma sensu ladowac kasiory za wczesnie ;) w ogole nie ma sensu z perspektywy czasu ;)

Dokładnie ..War Thunder : Wojska Lądowe ...:kox:

Opublikowano
moja rada zatrzymac sie na 5-6 tierach i pograc zeby nauczyc sie grac i dopiero przechodzic wyzej:wink:

mi najlepiej sie gra KV-1s :grin:

Opublikowano
aby spokojnie pograc to nic nie musisz kupowac, do 5-6 tieru czolgi zarabiaja spoko, a potem zobaczysz czego mozesz oczekiwac od gry :) nie ma sensu ladowac kasiory za wczesnie ;) w ogole nie ma sensu z perspektywy czasu ;)

Dokładnie ..War Thunder : Wojska Lądowe ...:kox:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jakie wymagania beda :decayed: bo grafa za***ista uoy.gif

Opublikowano
ciekawe jakie wymagania beda :decayed: bo grafa za***ista http://img9.imageshack.us/img9/5940/uoy.gif

na moim sprzecie to licze na 2-3fps :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ja poczyszczeniu lapka i nowych sterownikach mam 30-50 o6rw.png

Opublikowano

moim zdaniem już nie warto nawet złotówy w to inwestować, właściciele olali wszystko i liczą tylko kase. Kiedyś jeszcze organizowali "hasło" z goldem lub dniem premium a teraz bieda straszna się zrobiła.

Opublikowano

A ja zostaje przy WOT i mam nadzieje że jak najwięcej odejdzie do warthunder. Może zaczną sie coś starać o klijenta:decayed:

Opublikowano
moim zdaniem już nie warto nawet złotówy w to inwestować, właściciele olali wszystko i liczą tylko kase. Kiedyś jeszcze organizowali "hasło" z goldem lub dniem premium a teraz bieda straszna się zrobiła.

teraz w tym miasiacu masz dzien premium za zdobycie 50k expa ;)

Opublikowano

no wlasnie caly czas sa promocje tylko wchodz i czytaj na strone :wink:

Opublikowano
  • Autor

no własnie sa promocje :decayed::decayed: zobaczie moskala tak płakał ze taki cienki jest a teraz pykkkk myyyk :wink: i T34 i Jag 8.8 w garażu :kox::kox: taaaaakie bogactwo :polew::polew::polew:

Opublikowano

kto bogatemu zabroni hehehe:wink:

Opublikowano

Jagode chetnie odsprzedam ,nie ma chetnych ?? :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

kto bogatemu zabroni hehehe:wink:

teraz musze wp***dalac chleb ze smalcem do konca listopada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja kupie :decayed:

Opublikowano

a poza premką dają coś jeszcze? np złoto? chyba nie

Opublikowano

Witam, gram w to. ale mam medium 1 na pierwszym poziomie ulepszonego na maxa. I teraz nie wiem co dalej robić bo czołgami na 2 i 3 poziomie idzie mi bardzo źle.. Jakie czołgi wybierać po kolei do każdego poziomu pomoże ktoś :) ?

Opublikowano

jaka nacja ??

Opublikowano

Zeby było łatwo to jako 1 wybierz ruską nacje a ja bym polecał ciężkie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.