Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Większa moc


STASIU227

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Stasiu Stasiu... :decayed: this is piece of shit, poczytaj na forum o podniesieniu mocy w dieslu...

PS. muszę Cię zmartwić, bo niestety to nie kosztuje 35 zł + KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele razy, ale żebyś nie musiał szukać to wyjaśniam że to ZŁO i jeszcze w dodatku z opisu aukcji wynika że to OSZUSTWO!!

Sprzedający pisze:

" Urządzenie powoduje zwiększenie efektywności ciśnienia wtrysku paliwa i doładowania powietrza przez turbinę"

a potem pisze że:

"MONTAŻ POLEGA NA PRZYLUTOWANIU 2 PRZEWODóW DO WTYCZKI PRZY POMPIE WTRYSKOWEJ

Teraz zastanów się na zdrowy rozum jak kostka z dwoma przewodami przy pompie wtryskowej może spowodować większe doładowanie powietrza przez turbinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele razy, ale żebyś nie musiał szukać to wyjaśniam że to ZŁO i jeszcze w dodatku z opisu aukcji wynika że to OSZUSTWO!!

Sprzedający pisze:

" Urządzenie powoduje zwiększenie efektywności ciśnienia wtrysku paliwa i doładowania powietrza przez turbinę"

a potem pisze że:

"MONTAŻ POLEGA NA PRZYLUTOWANIU 2 PRZEWODóW DO WTYCZKI PRZY POMPIE WTRYSKOWEJ

Teraz zastanów się na zdrowy rozum jak kostka z dwoma przewodami przy pompie wtryskowej może spowodować większe doładowanie powietrza przez turbinę.

to jest właśnie ta magia MAGIC TURBO ULTRA CHIP BOXa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam człowiek nie pomyśli jakie skutki to może mieć a odrazu by kupował :wallbash: szkoda mojego silnika jeszcze do tego 1Z. myślałem o wtryskach wiekszych :mysli: dzis wycinam katalizator to zobaczymy jak bendzie. A nie długo pochwale sie swoją brykom :naughty:. jeszcze zostało mi założyć klimatyzacje :JC_fan: i bendzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam człowiek nie pomyśli jakie skutki to może mieć a odrazu by kupował :wallbash: szkoda mojego silnika jeszcze do tego 1Z. myślałem o wtryskach wiekszych :mysli: dzis wycinam katalizator to zobaczymy jak bendzie. A nie długo pochwale sie swoją brykom :naughty:. jeszcze zostało mi założyć klimatyzacje :JC_fan: i bendzie miodzio.

:confused4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 13:21_________________________________________________no katalizator wyciąć to podstawa, poźniej załaduj mu wtryski 0.216, program i te 130-135 KM Ci wystarczy na początek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego taki program ile??? nie chce cudów ale 110km-115km w zupełności mi wystarczy.

w takim razie sam program bez wtrysków - ok 1200 PLN, bo wtryski to kolejny tysiąc... ale z drugiej strony sądzę że sam nowy program szybko Ci się znudzi... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Urządzenie powoduje zwiększenie efektywności ciśnienia wtrysku paliwa"

Buehuehue. Nie wiedziałem, że to wplywa na mechaniczne właściwości pompy. Widocznie cała moja wiedza na temat pomp została wywrócona do góry nogami, bo ktoś dwoma kabelkami za 50zl jest w stanie to zmienić.

w takim razie sam program bez wtrysków - ok 1200 PLN

Tyle kosztuje indywidualne strojenie, do mocy rzędu 110-115KM nie trzeba tego i sofcika z kompem można wyrwać za 1/3 tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś podobnego ale założone w niemczech. auto jak sprowadziłem miało już takiego boxa ale jest on bardziej rozbudowany i z tego co sie orientuje to co najmniej 10 razy droższy. powiem szczerze że przyrost mocy jest i to dość znaczny. . kolega kupił takie coś jak ty przedstawiasz ale to tylko pogorszyło prace silnika a przyrost był odczuwalny w wysokich przedziałech predkości obrotowej (powyżej 3500rpm). lepiej wyłożyc pare stówek i wgrac mape plus mocniejsze wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa z Allegro zapytanie dlaczego oszukuje klientów wypisując takie głupoty i dostałem taką odpowiedź:

"Drogi panie jestem użytkownikiem tego urządzenia od kilku lat spalanie spadło ok 0,3-0,5 l na 100 więc

moc bierze się z doładowaniu powietrza a nie z sufitu .

Andrzej "

niezłe co? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 do 1Z hahaha tyle to moze bym zaplacil ale do 3.0TDI

Nikt nie wylozy takiej kasy do starego parcha.Lepiej juz kupic od jakiegos forumowego kolegi xxxx$$$ taniej.A zeby 1Z zle chodzilo to trzeba albo po pijaku ten program pisac albo byc idiota bez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 do 1Z hahaha tyle to moze bym zaplacil ale do 3.0TDI

Nikt nie wylozy takiej kasy do starego parcha.Lepiej juz kupic od jakiegos forumowego kolegi xxxx$$$ taniej.A zeby 1Z zle chodzilo to trzeba albo po pijaku ten program pisac albo byc idiota bez neta.

1200 PLN to przeciętny koszt indywidualnego strojenia diesla z roczników 2000 i starszych... w renomowanych serwisach a nie u Pana Stasia albo Kolegi Szwagra Brata Wujka Wieśka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 do 1Z hahaha tyle to moze bym zaplacil ale do 3.0TDI

Nikt nie wylozy takiej kasy do starego parcha.Lepiej juz kupic od jakiegos forumowego kolegi xxxx$$$ taniej.A zeby 1Z zle chodzilo to trzeba albo po pijaku ten program pisac albo byc idiota bez neta.

1200 PLN to przeciętny koszt indywidualnego strojenia diesla z roczników 2000 i starszych... w renomowanych serwisach a nie u Pana Stasia albo Kolegi Szwagra Brata Wujka Wieśka :disgust:

u kogo by to nie było to cena 1200 zł jest chora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/wtryskiwacze-audi-a4-vw-passat-b5-1-9-tdi-afn-110-i2083649052.html takie cos jest to warte gosć mówi ze są ok. przebieg ponoć 21500km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...