Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stalo sie .... ;P

Seria wyszla:

118KM przy 4215 obr/min

257,9Nm przy 2234 obr/min

Po chipie jest:

138.3KM przy 4072 obr/min

297.1Nm przy 2664obr/min

wykres wstawie albo wieczorem albo jak mi Witek wysle na maila zdjecie wykresu.

W jezdzie czuc mega roznice, auto chetniej sie zbiera i nie ma wachan momentu i mocy ( ktore widac na seryjnym wykresie )

jezdzi sie duzo plynniej, spalanie napewno nie wzroslo a czy spadlo to sie okaze... narazie po trasie Warszawa -> Poznan (30min ponad jazdy po poznaniu) -> Zielona Góra ( predkosc na autostradzie 160 +/- ) a na innych trasach ok 100-140km/h wynosi 4.7 L wg FIS`u ( opony: 225/45R17 )

Jak jechalem z Zielonej Gory do Warszawy - spalanie mialem 5.3 L srednie ( tez wg FIS`u )

Vmax wzrosla z 200-205 do 215-220km/h ( sprawdzone ;P )

Wykres idzie bardzo plasko i rowno i o to chodzilo ( nie potrzebne mi 310-320Nm tak narpawde dostepne czesto na wykresach w zakresie 200obr np. ;P wole miec raczej rowna plaska linie momentu i mocy .. i tak tez jest :) )

Podsumowujac:

KOX :kox:

003gof.jpg

Opublikowano

Nic tylko sie cieszyć. czekam a wykres.. :)

Opublikowano

Bardzo poprawnie :>. Ciekawe ile Rogal wydusi z mojego AHH + wtryski AHY? :th:

Opublikowano

Bardzo ładny przyrost czekamy na wykresik :>

Opublikowano

Bardzo poprawnie :>. Ciekawe ile Rogal wydusi z mojego AHH + wtryski AHY? :th:

rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th:

Opublikowano

No to autko:

-Wyglada

-Gra

I teraz jeszcze jezdzi.. :th:

(ciekawe kiedy bedzie Ci malo) :naughty:

graty.. :th:

Opublikowano

przy tej mocy musi juz smigac :) czekam na wykresik

Opublikowano

Planujesz dalsze zmiany?, bo program to dopiero początek zabawy z dieselkiem mam nadzieje :kox: :kox:

Opublikowano

Bardzo poprawnie :>. Ciekawe ile Rogal wydusi z mojego AHH + wtryski AHY? :th:

rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th:

a ja mysle że ponad 150 :wink4:

Opublikowano
  • Autor
0266d7f7c6515b71.jpg oto wykres
Opublikowano

qykresik bardzo podobny do mojego :a4fan: :a4fan: audi górą

Opublikowano

Nowak_zg chyba wkoncu zaczelo ci to jezdzic bo z tym car-audio i skora to wazy pewnie z 2x tyle co seria :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: dobre .... nie no car audio mysle wazy ok 70kg ( moze ciut wiecej ) wiec nie jest tak zle .... :P tzn nie bylo bo teraz jest kozacko wg mnie

scigalem sie wczesniej ( przed chipem ) z primera p12 ( nowa ;p 138KM - diesel 2.2 ( ale nie ten sam co w renault tylko inny ... jedyny produkowany w japonii ) no i dostawalem o ok 1-1,5 dlugosci

a teraz po chipie z ta sama primera .... ona dostaje o ponad 2 dlugosci auta na 1/4 mili

wiec roznica jest

Opublikowano

scigalem sie wczesniej ( przed chipem ) z primera p12 ( nowa ;p 138KM - diesel 2.2 ( ale nie ten sam co w renault tylko inny ... jedyny produkowany w japonii ) no i dostawalem o ok 1-1,5 dlugosci

a teraz po chipie z ta sama primera .... ona dostaje o ponad 2 dlugosci auta na 1/4 mili

wiec roznica jest

i to jest doskonaly dowod na przyrost :decayed: :decayed: :kox:

Opublikowano

Nowak_zg no to nic tylko pogratulowac :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.