Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza tym ze auto wpada w tryb awaryjny nic innego sie nie dzieje jest raczej dynamiczne ni kopci (wymienilem gumowy 10cm łącznik bo byl pękniety) patrzylem na ta wtyke niby wszystko ok. Czy jesli jest problem z logami w BS to tez problem moze tkwic po stronie tego mapsensora czy jak to sie zwie ? I czy to ze nie loguje sie grupa 011 to tylko wina mapsensora czy moze byc jeszcze inna przyczyna.

Opublikowano

Jak wpada w tryb serwisowy to pokaż nam błąd jaki się pojawia bo chyba dotychczas tego nie pokazałeś.

Co do logów sądzę że to małe niedopatrzenie z twojej strony - wyczyść folder logowania loguj grupy pojedynczo.

Opublikowano

Folder logowania czyscilem przed robieniem logów i logi robiłem pojedynczo. Żaden błąd nie wyskakuje. A wydaje mi sie ze to tryb awaryjny bo z tego co wyczytalem to wlasnie podczas jazdy nagła utrata mocy sygnalizuje nam tryb awaryjny i, albo trzeba zgasici samochod albo sciagnąć noge z gazu (byc moze sie myle).

Opublikowano
  • Autor
Folder logowania czyscilem przed robieniem logów i logi robiłem pojedynczo. Żaden błąd nie wyskakuje. A wydaje mi sie ze to tryb awaryjny bo z tego co wyczytalem to wlasnie podczas jazdy nagła utrata mocy sygnalizuje nam tryb awaryjny i, albo trzeba zgasici samochod albo sciagnąć noge z gazu (byc moze sie myle).

Tryb awaryjny jest wtedy jeżeli auto nie ma mocy i dopiero ponowne odpalenie załatwia problem jeżeli wystarczy puszcić "gaz" to nie jest to tryb awaryjny (chyba że sie myle to mnie poprawcie)

Opublikowano

no wlasnie sam juz zglupialem

Opublikowano

Witam, mam pewien problem, Posiadam audi a4 b6 2.5TDI V6 163KM Avant. Na obrotach >2000 silnik w pewnym momencie szarpie i ciężko wchodzi na obroty. Wymieniony został filtr paliwa, olej nie potrzebuje jeszcze wymiany, po podłączeniu do Vag'a na diagnostyce brak jakichkolwiek błędów. Co może być tego przyczyną?

Opublikowano

Rozebralem wyczyscilem wszystko co sie dalo wraz z mapsensorem i dalej niesstyty nic nie pokazuje. Ale dobra w sumie wszystkie problemy opisane przeze mnie na poczatku tego tematu ustaly no mozo poza nagla utrata mocy podczas przyspieszania ale najprawdopodobniej czeka mnie kupno nowego map sensora. A mozna cos powiedziec np o grupie 000 ? albo o innych logach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie mam takie pytanie dzisiaj zaślepiłem EGR i zamieniłem zawór N75 z N18 auto już nie przerywa i przyspiesza płynnie i teraz moje pytanie czy mogę tak jeździć z zamienionymi zaworkami czy to tylko się robi w celu sprawdzenia zaworka a później jak najszybciej kupić i zamienić tak jak było ?? przyznam szczerze że chwilowo nie posiadam gotówki więc było by mi na ręke jak by można było tak jeździć :)

Opublikowano

musza byc sprawne obydwa zawory.

Opublikowano
  • Autor

ok ale teraz tak , N18 jest od egr a egr jest zaślepiony czyli na dobrą sprawę może go nie być a skoro teraz N18 jest zamiast N75 i wszystko jest ok to jaki jest sens wymiany jak działa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.