Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no w nocy jest poprostu pieknie ..... jeszcze tylko radio ogarniemy .... i jak bedzie cieplej biore sie za montaz białej i czereonej lampki na dzwi i podswitleni klamek wewnatrz na podzespołach z audi a6 c5 :)

Opublikowano

fajnie wyszło

Opublikowano
  • Autor

jest super zmiana auta o 100 % w srodku :) na+

Opublikowano

to podświetlenie było wymieniane czy to licznik z polifta jest?

Opublikowano
to podświetlenie było wymieniane czy to licznik z polifta jest?

wymienione podświetlenie

Opublikowano
  • Autor

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

tak ogolnie to drugi licznik jest ja miałem 4 zegary i brak fisu teraz mam 6 zegarów i fis :)

Opublikowano
to licznik z 99

czyli nie będzie komunikacji między rns-e, a licznikiem?

Opublikowano
nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

tak ogolnie to drugi licznik jest ja miałem 4 zegary i brak fisu teraz mam 6 zegarów i fis :)

poka jakie diody wkładał

Opublikowano
  • Autor

niestety dopiero pilift miał komunikacje po canie z licznikiem ale mnie to nie przeszkadza:) i tak z tym co było jest bomba

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

[LISPOL] DIODY LED BIAŁE SMD3528 __ 10szt (3090447356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

licznik był na smd tylko czerwonych wiec dla magika krzysztofa było to jak bułka z masłem:)

Opublikowano
niestety dopiero pilift miał komunikacje po canie z licznikiem ale mnie to nie przeszkadza:) i tak z tym co było jest bomba

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

[LISPOL] DIODY LED BIAŁE SMD3528 __ 10szt (3090447356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

licznik był na smd tylko czerwonych wiec dla magika krzysztofa było to jak bułka z masłem:)

jaka ich liczba jest w liczniku? tzn ile potrzeba?

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

podoba mi się czerwone podświetlenie ale może z racji że zima odchodzi też to zrobię u siebie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

około 15-20 diodek ..... tak na moje oko ale dla potwierdzenia napisz do krzysaudi

Opublikowano

Wez 40 szt - przy tej cenie to jak za darmo . Z tej ilości zostało mi 12 sztuk .

Kris

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zaczynamy kolejny projekt czylki podswietlenie klamek na ori lampkach z audi a6 c5 i montaz czerwonej i biłej lampki .... kilka fotek jak to bedzie wygladac

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

LED_holder_01.jpg

lde_holder.jpg

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

a z takich boczków bede miał graty :)

3127481799.jpg

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:22 ----------

znów check i znów jakas dzióra do załatania potrzebna flota

Opublikowano

TZN ?? Bo coś chaotycznie piszesz /mówisz ??

Opublikowano
  • Autor

sprzedaje bo potrzebne pieniazki ......:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kiedy boczki w jasności ??

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czsu brak i checi

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

teraz szukam 1ML805903 (czyli spojlerka dokladki do zderzaka ) kiedys na allegro były po 140 pln . moze ktos ma dobra bete na to ??

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

images.jpg

Opublikowano

one w ASO są tanie dosyć, zadzwoń i zapytaj

Opublikowano
  • Autor

tanie to to nie jest w aso .... wiem bo pytałem :)

---------- Post dopisany 30-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:57 ----------

dzis korzystajac z okazji pare fotek po myjni ....

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

szyby fajnie sciemniles, taka mgla:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.