Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: Sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę ndz--nni?

do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok

Nie długo się wybieram do NDZ to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę:wink:

Panowie to moze wybierzemy jakieś miejsce i sie spotkamy ? Bo tez bym obejrzał wasze samochody -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czym wysmarowac gwint ??? znaczy jakim smarem ??

Najlepszy jest grafitowy , ale ja osobiście nie mam nic i problemów z gwintem noe mam -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ustrzelone na szybko

DSC_0770.jpg

DSC_0771.jpg

DSC_0772.jpg

DSC_0773.jpg

robione kalkulatorem

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:28 ----------

DSC_0774.jpg

DSC_0775.jpg

DSC_0776.jpg

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:44 ----------

DSC_0813.jpg

DSC_0814.jpg

i taki nowy dodatek gałka zmiany biegów polift

DSC_0815.jpg

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 22:46 ----------

dzis posadziłem dokładke na ziemi .... troche jej pomogłem ale nie trzeba było duzo :)

DSC_0789.jpg

DSC_0790.jpg

DSC_0791.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło zacnie xD

A co obniżyles tylko mocowania dokładki ?

Chyba dobre drogi macie w tym dzialdowoe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre drogi ? no własnie nie sa to autobany :) ale da rade jezdzic

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Wyszło zacnie xD

A co obniżyles tylko mocowania dokładki ?

Chyba dobre drogi macie w tym dzialdowoe :wink:

nie pojechałem pod biedronke u nas na wsi i jest tam fajne odprowadzenie wody podczas deszczy i koła sie tak zapadły ze dokładka zatrzymała sie na kostce ..... wiec telefon w ruch i o to foty :) a ludzie przechodzili i kiwali głowami

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 18:05 ----------

no i dzis wpadła folia carbonowa :) na decory ..... zmiana z 3d na 4d w połysku .....w niedziele demontaż listw i w poniedziałek oklejanie i montaż :)

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

533420687_749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dopiero w niedziele czas pozwoli i specjalista od foli bedzie miał czas

---------- Post dopisany 10-06-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 22:10 ----------

dzis walka ze srodkiem :) dokonczyłem lampki biało-czerwone no wpadły decory carbon 4d robia robote :)

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

DSC_0813.jpg

DSC_0814.jpg

DSC_0817.jpg

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

oraz podświetlenie klamek na bazie a6 c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co - dobra folia ?? Warto to kupić do Tourana ?? widzę że zasadziłeś drugą ramkę w konsoli srodkowe .

Wygląda lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywca - jest mega lepiej w porównaniu z okleina 3d 3m . Bardziej przypomina prawdziwy carbon bo ten 3m to ma wzór carbonu :) I autko takie młodsze od razu w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło ma coś w sobie.Co do folii to jakoś nie jestem zwolennikiem ale nie wyszło źle nawet:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podswietlenie klamek pokaze jutro .... i swiatełek w dzwiach :) no i sa pierwsze ofiary gwintu :) własnie odpadl mi ekran pod silnikiem i trzyma sie tylko z przodu zderzaka ..... trze nie miłosniernie ... jutro reaktywacja i zakładam rozpurke na doł przy okazji

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

ja tam nie widze różnicy w tej folii

na fotkach moze nie widac róznicy ale w realu jest całkiem inny ..... dla laika nie było by róznicy miedzy ori carbonem a folia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podswietlenie klamek pokaze jutro .... i swiatełek w dzwiach :) no i sa pierwsze ofiary gwintu :) własnie odpadl mi ekran pod silnikiem i trzyma sie tylko z przodu zderzaka ..... trze nie miłosniernie ... jutro reaktywacja i zakładam rozpurke na doł przy okazji

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

ja tam nie widze różnicy w tej folii

na fotkach moze nie widac róznicy ale w realu jest całkiem inny ..... dla laika nie było by róznicy miedzy ori carbonem a folia :)

tą brałeś?

FOLIA CARBON 4D CZARNY OKLEINA 152x50 SUPER KARBON (4262216384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...