Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

auto u lakiernika rezanko na 2015 rok zaczete :naughty:

977d4cc3a4c68f20med.jpg
89c4065e95120ffbmed.jpg
f05344f449db53e5med.jpg
7b94d282eff52ecbmed.jpg
dokładka PDC na pokładzie zespawana ze zderzakiem
b2e6e538099cde27med.jpg

Jutro kolejne fotki + zdjecie zaslepki przedniej tablicy rejestracyjnej :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:


a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:

a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna

zaślepka na tablice bedzie zdejmowna .....

dzien 2 rezanka :)

wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu

a9cce92e0b48f3bamed.jpg
05b636995d1bd2bemed.jpg
bc5c24bf09333057med.jpg
jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół :)
Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:

a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna

zaślepka na tablice bedzie zdejmowna .....

dzien 2 rezanka :)

wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu

a9cce92e0b48f3bamed.jpg
05b636995d1bd2bemed.jpg
bc5c24bf09333057med.jpg
jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół :)

:thumbup1::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie ..... jutro malowanie blach kotwicznych tarcz oraz zacisków hamulcowych .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu sie cisnie lajka?

zaslepka rejki git, sam to rezales, z czego to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to też ogarnać ze zderzaka przedlifotwego, abs tnie sie jak masło nożykiem modelarskim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec mojej pomocy lakiernikowi ..... teraz on musi się popisać swoim fachem w reku końcowy efekt pokaże w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz u mnie też sezon pełną parą heh zobaczymy sie w Iławie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

no tym że lift to zwykła obła dokładka a pdc to dyfuzor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

dokładka pdc sedan kombi niczym sie nie rózni .... jedyna różnica jest to ze zderzak polift i przed lift ma w innych miejcach mocowania dokładki czyli te zaczepy . Ale ogólnie ok.

juz w podkładzie cały zderzak z PDC wyglada zacnie..... dzis odnowilem troszke dokładke cupry zeby pasowała do ładnego swiecacego zderzaka

no i moze wpadnie petla do holowania sabelt (czerwona) zeby dodac smaczku ...

Tak to wyglada :kox:

d99b0fb8954e2531med.jpg

887d2037f000ccedmed.jpg

d912afd00c94eeabmed.jpg

a51bd2cb4113ecbemed.jpg

e4c78315dff30293med.jpg

b4d8af3a49e3559amed.jpg

dc928c051e41099cmed.jpg
946ba13b856a612cmed.jpg
Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac takie projekty czasami zaluje ze nie poszedlem w serie s4, moim zdaniem wyszlo swietnie, nawet avus daje rade w tym projekcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...